ראש מוא"ז שומרון: "כל מי שרואה עצמו אדם הגון ואכפתי לזכויות אדם צריך להגיע מחר להפגנה" - 0404
ראש מוא רועי חדי

ראש מוא"ז שומרון: "כל מי שרואה עצמו אדם הגון ואכפתי לזכויות אדם צריך להגיע מחר להפגנה"

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, ששובת רעב מיום רביעי יחד עם תושבי ההתיישבות הצעירה, קורא הערב (מוצ"ש) לציבור הישראלי להגיע מחר להפגנת הענק בירושלים בשעה 11:00.

דגן, שהעביר בתחילת השבוע שעבר את לשכתו למאהל הממוקם מול משרד ראש הממשלה, הדגיש כי ההפגנה איננה עניין של המחנה הלאומי בלבד: "זה איננו עניין של ימין ושמאל, זה עניין של הגינות בסיסית.

מי שרואה עצמו כאכפתי לזכויות אדם, מי שלא מוכן לראות 25,000 גברים נשים וטף מנותקים ממים וחשמל מסודרים מזה למעלה מ-20 שנה, שיגיע מחר יחד איתנו לזעוק את הזעקה ולדרוש מראש הממשלה לעצור את החרפה הזו. זה לא וויכוח של ימין ושמאל, זה עניין של הגינות בסיסית.

אנחנו דורשים מראש הממשלה ומשר הביטחון להוציא את 18,000 הילדים ממשחק הפוליטי, לאשר מחר בישיבת הממשלה את הסדרת היישובים הצעירים כפי שכבר הובטח אין ספור פעמים, ובכך לאפשר להם חיבור מסודר למים, חשמל ומרכיבי ביטחון ליישובים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]