ח"כ קרעי: "הציבור מבין מי ריק מכל תוכן חוץ מסיסמאות של 'רק לא ביבי" - 0404
ח יונתן זינדל, פלאש 90

ח"כ קרעי: "הציבור מבין מי ריק מכל תוכן חוץ מסיסמאות של 'רק לא ביבי"

חבר הכנסת ד"ר שלמה קרעי פרסם לפני זמן קצר (שישי) פוסט בפייסבוק, בו התייחס להתנהלות מחנה "רק לא ביבי" בקמפיין הבחירות הנוכחי.

ח"כ קרעי: "וְהַחִטָּה וְהַכֻּסֶּמֶת לֹא נֻכּוּ כִּי אֲפִילֹת הֵנָּה" (מכת הברד – פרשת וארא). מעשה בנער שיצא עם אמו לטייל בשדה. ראה שדה שיבולים, מהן זקופות בגאון ומהן כפופות לארץ. אמר לאמו: כמה יפות השיבולים הזקופות, לו הייתי האיכר, הייתי מסיר את כל השיבולים הכפופות והמכוערות. ענתה לו אמו: אם תתבונן, תמצא שהשיבולים הנושאות ראשיהן אל על, דקות הן ושדופות, ודווקא השיבולים המלאות בגרעיני חיטה בשלים מתכופפות לארץ…

השיבולים הזקופות דומות לאדם הזוקף ראשו בשחץ ומתגאה בחכמתו על כל סובביו. אחד כזה, ריק הוא מתוכן, וכל חכמתו, כמוץ אשר תדפנו רוח. החכם באמת, כמוהו כשיבולים המלאות הכופפות ראשיהן ומקבל עצה ותושיה מכל אדם. (מתוך אוצרותינו).

דווקא רכותן של החיטה והכוסמת היא זו שהביאה להצלתן מפני הברד, ואילו הפשתה והשעורה שעמדו בקשיותן – נשברו. לפעמים בעל הענווה נראה "מתקפל" וכנוע אבל בסופו של דבר הוא מרוויח ובעל הגאווה נופל – "לִפְנֵי שֶׁבֶר גָּאוֹן וְלִפְנֵי כִשָּׁלוֹן גֹּבַהּ רוּחַ" (משלי טז).

מערכת הבחירות הארוכה ביותר בהיסטוריה שלנו תגיע לסיומה המוצלח בעז"ה לאחר למעלה משנתיים מפרכות. לאורך כל הדרך היו כאלו שדגלו בחרמות, והתנשאו בשחץ מעל "עדר" מצביעי הליכוד והימין. לקראת קו הסיום, ההתנשאות הזו, הספוגה בשקרים ובהשמצות (כמו כל נביאי הזעם שהתנבאו על אי הגעת החיסונים), מצליחה שוב להרים את ראשה המכוער בתחרות של ממש על מי מחרים ומסית יותר, ודווקא מי שנוהג בצניעות, משקיע ומקשיב לכל קצוות הקשת הציבורית, זוכה לקיתונות של בוז מאותם צבועים.

כאותו נער בשדה השיבולים, הציבור כבר מבין מי ריק מכל תוכן חוץ מסיסמאות של "רק לא ביבי" ובא רק כדי לעשות עליו סיבוב, ומי מלא במעשים ונמצא כאן עבורו כדי להמשיך ולהוביל את מדינת ישראל לפסגות של הישגים כבירים. שבת שלום ומבורכת".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]