השרה רגב עונה לגדעון סער: "ישנם מאות אלפים בליכוד, שבפניהם התרפסת, התחנפת ואז נטשת - ברוך שפטרנו!" - 0404
השרה רגב עונה לגדעון סער: יונתן סינדל, פלאש 90

השרה רגב עונה לגדעון סער: "ישנם מאות אלפים בליכוד, שבפניהם התרפסת, התחנפת ואז נטשת – ברוך שפטרנו!"

שרת התחבורה מירי רגב, הגיבה לפני זמן קצר (שישי) בחשבון הפייסבוק שלה, לדבריו של גדעון סער, בריאיון ב״ידיעות אחרונות״: ״גדעון סער – כמוני יש מאות אלפים בליכוד, שבפניהם התרפסת, אליהם התחנפת ואז נטשת – ברוך שפטרנו!

היום בראיון ל״ידיעות אחרונות״ נעץ גדעון סער את הסכין האחרונה בגבם של בוחרי הליכוד, שתמיכתם בו שנים רבות הביאה אותו עד הלום. כשהוא אומר ״מירי רגב היא לא הליכוד״, הוא מעיד על עצמו שכנראה מעולם לא ראה בנו, אנשי הפריפריה הגיאוגרפית והחברתית, מייצגי ישראל השניה ואני בתוכם, אשר הובילו את מנחם בגין אל המהפך – שותפים שווים.

ישראל השנייה הייתה טובה לגדעון סער לקולות בקלפי הפריימריז בליכוד, משל היינו שואבי מים וחוטבי עצים, אך לא כשותפים שווים להנהגה. הוא לא רוצה שנעשה את הדרך מקרית גת, דימונה ירוחם וקרית שמונה לפורום מטכ״ל או להנהגת ישראל.

טוב שבחסות הבחירות הדברים מתבררים וכולם ידעו – גדעון סער הוא לא ״הליכוד ההיסטורי״ אלא נציג ישראל הראשונה ששב לכור מחצבתו. סער יורק בצאתו מן הליכוד בפניהם של אלו שנתנו בו אמון בתום ובאהבה, מוביל את הפילוג שמסכן את שלטון הימין רק בגלל אגו ומוכיח שמעולם לא היה באמת ליכודניק אמיתי, בכך הוא צועד בדרכם של ליבני, יעלון, מרידור ו״נסיכים״ נוספים, שהרהורי גדולה עצמית הובילו אותם להיעלם מהמפה הפוליטית״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]