ראש עיריית י-ם במאהל אנשי ההתיישבות הצעירה: "צריך לדאוג להם לחשמל, מים ולהמשך חיים תקינים" | צפו - 0404

ראש עיריית י-ם במאהל אנשי ההתיישבות הצעירה: "צריך לדאוג להם לחשמל, מים ולהמשך חיים תקינים" | צפו

ראש עיריית ירושלים משה ליאון, הגיע הבוקר (שישי) לחזק את אנשי ההתיישבות הצעירה במאהל שובתי הרעב מול משרד רה"מ ופגש גם את ראשי הרשויות הנמצאים איתם: ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, שהצטרף לשביתת הרעב ושובת אף הוא, וראש מועצת חברון, הרב הלל הורוביץ.

ליאון שמע מהם על הקשיים מהם סובלים תושבי הישובים הצעירים כתוצאה מהיעדר חשמל, מים והסדרה, מה שגרם להקמת מאהל המחאה ושביתת הרעב. "כאן מירושלים בירת ישראל, אני רוצה לברך אתכם בכל אשר תעשו", אמר משה ליאון. "בהחלט מחזק את ההתיישבות הצעירה. צריך לדאוג להם לחשמל, מים, להסדרה ולהמשך חיים תקינים היכן שהם יושבים".

דגן: "אנחנו מאוד מודים לחברינו היקר משה ליאון, ראש עיריית ירושלים, שפורס את חסותו על כל ההתיישבות בארץ ישראל וגם ביהודה ושומרון. אנחנו כאן כי התושבים שלנו צריכים חשמל, מים, הסדרה והצטרפנו אליהם כראשי רשויות להיות איתם. מודים לראש העיר ליאון על החיזוק ומקווים כי ראש הממשלה וגם שר הביטחון, ששניהם אנשים יקרים והגונים, ימצאו את הפתרון כדי שהתושבים שלנו יזכו באופן מיידי בחורף הזה לחשמל, מים והסדרה".

ראש מועצת חברון, הרב הלל הורוביץ: "אנחנו מודים לראש עיריית ירושלים על הגעתו לכאן. האמירה כאן היא צודקת ואנחנו מצפים לפתרון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]