כמעט חודש אחרי: הוסרו התנאים המגבילים מניצולי התאונה בה נהרג אהוביה סנדק ז"ל - 0404
כמעט חודש אחרי: הוסרו התנאים המגבילים מניצולי התאונה בה נהרג אהוביה סנדק ז אלעזר ריגר

כמעט חודש אחרי: הוסרו התנאים המגבילים מניצולי התאונה בה נהרג אהוביה סנדק ז"ל

שלושה שבועות וחצי לאחר שנפגעו בתאונה בה נהרג הנער אהוביה סנדק ז"ל, כתוצאה מהתהפכות בתום מרדף משטרתי, הוסרו התנאים מארבעת הנערים אשר ניצלו מהתאונה.

עד היום, מיום התאונה, בה נגחה לכאורה ניידת משטרה את רכבם, שהו הנערים שנפגעו בתאונה במעצר בית, שהוארך מעת לעת בבתי המשפט. היום (חמישי) הודיעה המשטרה לנערים כי אין בכוונתה להאריך את תנאי ההגבלה.

את הנערים ייצגו עו"ד נתי רום ועו"ד עדי קידר מארגון חוננו. עו"ד עדי קידר מסר: "לאחר מאבק משפטי שוחררו כלל החשודים, והיום אף שוחררו ממעצר הבית שהיה ארוך מידי ומיותר מידי. עדין מצער ומקומם שהשוטרים החשודים לא רק שלא נעצרו או נחקרו ולא שהו בתנאים מגבילים חרף אחריותם הבלעדית לתאונה וגם לטיפול בזירה מיד לאחר מכן.

המעצר ומעצרי הבית התארכו שלא לצורך גם לאור הצגת הדברים המסולפת בבית המשפט. אתמול במהלך הדיון בבית המשפט העליון הסתייגה נציגת הפרקליטות מהצגת הדברים של המשטרה בבימ"ש.

לאור התנהלות המשטרה ומח"ש בזמן אמת, ספק אם יהיה ניתן להגיע לחקר האמת בפרשה זו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]