אחרי שחלה באופן קשה בקורונה והחלים: נשיא איחוד הצלה נרתם למאמץ לחסן אזרחים | צפו - 0404
צילום: שירה הרשקופ

אחרי שחלה באופן קשה בקורונה והחלים: נשיא איחוד הצלה נרתם למאמץ לחסן אזרחים | צפו

נשיא ומייסד איחוד הצלה, אלי ביר, שחלה באופן קשה מאוד בקורונה והחלים נרתם למאמץ לחסן את האוכלוסייה. ביר חיסן אזרחים בהתנדבות במתחם החיסונים של שירותי בריאות כללית בארנה בירושלים.

אלי ביר: "עברתי את מחלת הקורונה בצורה הקשה ביותר והייתי מורדם ומונשם בבית חולים בארה"ב. לכן, אני מתרגש לחסן את האוכלוסיות שנמצאות בסיכון גבוה, זאת שליחות עבורי. החיסון הזה יחזיר את המדינה וכל העולם למסלול נורמלי". בין המחוסנים היה אברהם בן מלך, מבוטח של כללית משכונת בקעה בירושלים. "אני רוצה לאחל לך בריאות עד 120 עם הילדים והנכדים שלך", אמר ביר לבן מלך לאחר החיסון. בן מלך הודה לביר ואמר "אני בסך הכל ממלא את חובתי לעצמי ולחברה ומאוד שמח להיות אחרי החיסון השני. לכו להתחסן.

אני גאה בשיתוף הפעולה שלנו עם הכללית, אנו חשים שהתגייסנו למשימה לאומית. אני נפעם לראות את מתנדבי איחוד הצלה שנרתמו ולמאמץ. הם מכפיל כוח שגם מאפשר לאחיות והאחים של קופת החולים להתפנות למשימות במרפאות בקהילה. קורא לכל הציבור למהר ולהתחסן".

מושיקו מוסקוביץ, מנהל אגף המבצעים באיחוד הצלה שאחראי על פרויקט החיסונים: "אגף המבצעים של איחוד הצלה הכשיר 300 חובשים לסייע במתן החיסונים לאוכלוסייה בכל רחבי הארץ. חלק מהמתנדבים נמצאים בחל"ת ומנצלים את הזמן הפנוי לסייע במאמץ לחסן את האוכלוסייה במהירות. אנו גאים להיות חלק מפעילות הזאת".

מיכאל מישורי-דרעי מנהל מחוז ירושלים בכללית: "כללית ומחוז ירושלים שמחים על שיתוף הפעולה ההדוק עם ארגון "איחוד הצלה" והאנשים הנהדרים שמרכיבים אותו. אנחנו והמטופלים שלנו פוגשים אותם בשבועות האחרונים מידי יום בעמדות החיסון שלנו ברחבי הארץ. כללית, הקופה הגדולה במדינה, ערוכה לשלב הבא של המבצע והיא תעשה זאת יד ביד עם 'איחוד הצלה'. יישר כוח למר ביר על הדוגמה האישית, אני קורא לכל מי שנמצא באוכלוסיית היעד ללמוד מסיפורו האישי ולהגיע להתחסן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]