בושה | צפו בטירוף ב-05:30 בבוקר בבלפור. היכן המשטרה? - 0404

בושה | צפו בטירוף ב-05:30 בבוקר בבלפור. היכן המשטרה?

מפגינים אנרכיסטים הגיעו היום (רביעי) לפנות בוקר בסמוך למעון ראש הממשלה, בעוד שהם נושאים לפידים, וצעקו דקות ארוכות תוך התעמתות עם כוחות המשטרה. רק 7 מהם נעצרו, על אף שהפגינו החל מהשעה 5:00.

בעוד שהם צועקים בקולי קולות שוב ושוב "לא ניתן לך דקה של מנוחה" ו"מהפכה!" באמצעות הגברה, הביטחו המוחים כי בהמשך היום יפגינו גם מחוץ לבית המשפט המחוזי בירושלים.

במהלך השידור הבוקר בתכנית "האולפן הפתוח" עם בועז גולן בערוץ 20, הציג גולן את התיעוד ואמר: "אנחנו מדברים על 5:30 הבוקר בירושלים, סמוך למעון ראש הממשלה, וגם שכנים רבים שגרים שם – זקנים ותינוקות.

מה אתה עושים בדיוק? על חוק הרעש שמעתם שם בעיריית ירושלים או שגם אתם בעד הפלת השלטון? אחרת אין הסבר!

ראש הממשלה עובד סביב השעון כדי להציל חיים ולא אכפת לכם? לא אכפת לכם מאלפי תושבים שרוצים לישון? מחאה שהתחילה בחמש לפנות בוקר! משטרת ישראל תתביישו לכם – הכל הכל באשמתכם. התושבת המתעודת כמעט בוכה, 5:30 בבוקר אנשים רוצים לישון, יש חוק הרעש – גם בג"ץ לא מאשר את זה.

הבוקר הזה משטרת ירושלים אתם בושה וחרפה למדינת ישראל, לא ממלאים את עבודתכם. 7 או 5 עצורים זה לא יכול להיות בישראל. ראש ממשלה שלא יכול לשעון שעתיים, אתם פוגעים בהצלת חיי אדם בחירום! 

אתם הורסים לפני הבחירות? אולי גם נעזור להם להרעיש? אולי תוסיפו לרעש? כל יום כל היום, זה טירוף, משטרת ישראל בזה שהיא לא עושה עבודה – מעודדת את המשך המצור על התושבים שם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]