יום הרופא בצה"ל | קצין הרפואה של חטיבה 300: "תקופה מאתגרת בצל הקורונה, מרגישים את האחריות" - 0404
יום הרופא בצה דובר צה"ל

יום הרופא בצה"ל | קצין הרפואה של חטיבה 300: "תקופה מאתגרת בצל הקורונה, מרגישים את האחריות"

לכבוד יום הרופא, בצה"ל אומרים תודה לחיל הרפואה וצוותי הרפואה של חטמ"ר 300 וחטמ"ר 769, תחת אוגדה 91. אלו צוותי הרפואה הנמצאים בגבול לבנון, אשר עמלו רבות השנה על מנת לשמור על החיילים והמפקדים מנגיף קורונה ובמקביל נמצאים בכוננות המבצעית.

קצין ארגון הרפואה של חטיבה 300, סגן איילון כהן, מספר: "התקופה המבצעית בצל הקורונה הייתה תקופה מאתגרת. הייתה הרגשה של מאבק מול שני אויבים שדרך ההתמודדות עימם שונה לחלוטין.
עשינו את המיטב ועמדנו כקיר ברזל אל מול המערכות שניהלנו, המשכנו בביצוע מבצעים מיוחדים ובמתן טיפול רפואי לכלל החיילים והאזרחים בגזרה.

אנחנו המענה הראשוני לטיפול באזרחים בגזרה ומרגישים את האחריות מידי יום ושעה – זו רוח חיל הרפואה".

סמ"ר סתיו ברוך, נגדת רפואה בחטיבה 769 מספרת: "הקורונה היא אתגר מלמד ומשמעותי עבורי בתור נגדת רפואה. במשבר כזה במיוחד מתחדדת ההבנה שחייבים לשמור על הכשירות מבצעית. אנחנו נוקטים בתור סגל רפואה בכל האמצעים על מנת שהחיילים שלנו יוכלו לבצע את התפקידם כראוי ולשמור על הביטחון השוטף בגבול הצפון".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]