היישוב טל מנשה יוכפל בתגובה לרצח אסתר הורגן. בעלה: "מרגש ומנחם" - 0404
היישוב טל מנשה יוכפל בתגובה לרצח אסתר הורגן. בעלה: באדיבות המשפחה

היישוב טל מנשה יוכפל בתגובה לרצח אסתר הורגן. בעלה: "מרגש ומנחם"

שלושה שבועות לאחר רצח אסתר הורגן בפיגוע אכזרי ביער ריחן,הנחה היום (שני) ראש הממשלה נתניהו להביא להכפלת הישוב טל מנשה כתשובה לרצח.

היום הודיע ראש הממשלה בנימין נתניהו כי בישיבת מועצת התכנון העליונה הצפוייה להתקיים בשבוע הבא יאושרו בניית 107 יחידות דיור בישוב טל מנשה שלמעשה יכפילו את הישוב כדרישת המשפחה וראש המועצה.

כזכור במסגרת השבעה משפחת הורגן הרימה את הקריאה להכפלת טל מנשה כתשובה לרצח, עשרות חברי כנסת ושרים הצטרפו לדרישת המשפחה וקראו ולהוסיף בנייה כתשובה לרצח. 

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, בישר לבנימין הורגן, בעלה של אסתר הורגן הי"ד, את הבשורה על הכפלת הישוב: "אני שמח לבשר ולעדכן כי ראש הממשלה הנחה עכשיו סופית לקדם את התבע להכפלת טל מנשה. כתגובה ציונית לרצח של אסתר היקרה. 

זה מסר לעם ישראל ולאויבי ישראל. ואני חושב שזה דבר חשוב ונכון. האויבים ידעו שברוח שאתם נתתם, עם ישראל לא רק שלא מתקפל אלא מתחזק. בינימין. אני חייב להודות לך ואנחנו מעריצים שלכם, על הדגל ששמתם לכולנו וגם למועצה ולממשלת ישראל וראש הממשלה. רק להתחזק ואנחנו נעבוד בכל הוועדות של המנהל האזרחי כדי שהדבר הזה יקרה כמה שיותר מהר".

בנימין הורגן התרגש מהבשורה ואמר: "זה מאוד מרגש וחייב לומר גם מנחם. זה חשוב ועוד יותר חשוב המהירות שבה זה קרה, כדי לשמור את הקשר לאירוע וזה מכפיל גם את ההרתעה. ואני מקווה שהמסר הזה יובן גם ע"י ידידנו וגם ע"י מבקשי רעתנו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]