סמוטריץ' לשר אוחנה: מדוע תקנות הסגר לא נאכפות גם על מסתננים בדרום ת"א? - 0404
סמוטריץ' לשר אוחנה: מדוע תקנות הסגר לא נאכפות גם על מסתננים בדרום ת הדס פארוש, פלאש 90

סמוטריץ' לשר אוחנה: מדוע תקנות הסגר לא נאכפות גם על מסתננים בדרום ת"א?

יו"ר מפלגת הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ', שיגר היום (שני) מכתב לשר לביטחון הפנים, אמיר אוחנה, ותהה מדוע תקנות הסגר לא נאכפות על מסתננים בדרום תל אביב.

סמוטריץ': "כידוע, בסוף השבוע האחרון נכנסו לתוקפן תקנות הסגר שבגינן הורתה הממשלה לסגור שורה של ענפי מסחר במטרה למנוע את המשך התפרצות המגפה. על פניו, נראה כי במקומות רבים ברחבי המדינה רוב רובו של הציבור הישראלי מציית להנחיות על אף הפגיעה הכלכלית והחברתית הרבה הנגזרת מהסגר.

אולם לא מפתיע כי כפי הנראה, השמועה בדבר תקנות הסגר ומטרותיו לא הרחיקה לכת וטרם הגיעה למסתננים הלא חוקיים ברחבי שכונות דרום תל אביב. מצילומים ומשיחות שערכתי עם חברים טובים באזור, עולה כי גם ברגעים אלו אין שום אכיפה באזור. בעוד אזרחי ישראל נאנקים תחת העול הכלכלי, שם עולם כמנהגו נוהג. חנויות הבגדים והנעלים פתוחות, המסחר מתפקד והחאמרות (הפאבים) הלא חוקיים ממשיכים להיות גדושים ומשילות – אין.

דווקא בשל חברותנו ועמידתך האיתנה בנושא וכמי שהאכיפה והריבונות במקומות אלו חשובה לו, אני רואה לנכון להאיר את הנושא בכדי שיקבל את הטיפול המהיר ונדרש לו.

אמשיך לעקוב לראות אם חל שינוי בעבודת המשטרה כבר בימים הקרובים".

תומר נאוברג, פלאש 90

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]