הפועל ב״ש: היו״ר איתי בן זאב פורש מתפקידו - 0404
הפועל ב״ש: היו״ר איתי בן זאב פורש מתפקידו פייסבוק רשמי הפועל ב״ש

הפועל ב״ש: היו״ר איתי בן זאב פורש מתפקידו

בעקבות פתיחת חלון ההעברות, הודיע היום (שני) איתי בן זאב, יו״ר מועדון הפועל באר שבע, על הקדמת פרישתו מתפקיד היו״ר.

לדבריו, פתיחת חלון ההעברות תחייב אותו לקבל החלטות אסטרטגיות שיש להן השפעה על העונה הבאה, בה יחדל לכהן כיו״ר. בן זאב, המכהן כמנכ״ל הבורסה הישראלית לניירות ערך, התחייב למלא את התפקיד למשך שנה אחת בלבד.

בן זאב: ״אני רוצה להודות לאלונה ברקת על האמון שנתנה בי בתקופה שמילאתי את תפקידי כיו״ר המועדון. נכנסתי בתקופה מאתגרת במיוחד בלב משבר הקורונה. זו תקופה שמאופיינת באי וודאות הגדולה ואני שמח שפעלנו במהירות וביעילות על מנת לשמור על עוצמתו של המועדון גם בתקופה זו.

אני רוצה להודות לאסי רחמים מנכ״ל המועדון ולצוות ההנהלה על עבודה משותפת, פורייה ומקצועית. למדתי להעריך את המחויבות והחיבור החזק של אנשי המועדון לטובת הצלחת המועדון שהוא גם בית עבורם. כמו-כן, אני מבקש להודות לאוהדים ולשחקנים ששומרים על הרוח הייחודית של המועדון שנשען על מקצוענות, אנושיות ורוח לחימה. אמשיך להיות איתכם גם מרחוק״.

אלונה ברקת: ״איתי לקח את התפקיד המורכב הזה בשיאו של משבר עולמי כלכלי ורפואי, דבר המעיד על עוצמתו כמנהל. הוא הביא עימו הרבה הבנה ניהולית עסקית ויזמית ופעל במהירות ובנחישות לטובת ייצובו של המועדון בתקופה זו.

הוא הצליח בתקופה קצרה לרתום את כלל הגורמים לטובת מטרה משותפת אחת והיא שמירה על באר שבע כמועדון חזק ומוביל. אני מעריכה את תרומתו מאוד ומודה לו מכל הלב״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]