ראש מועצה אזורית שומרון העביר את לשכתו למאהל המחאה של ההתיישבות הצעירה - 0404
ראש מועצה אזורית שומרון העביר את לשכתו למאהל המחאה של ההתיישבות הצעירה רועי חדי

ראש מועצה אזורית שומרון העביר את לשכתו למאהל המחאה של ההתיישבות הצעירה

ראש מועצה אזורית שומרון, יוסי דגן, העביר את לשכתו לשלושה ימים לאוהל המחאה של ההתיישבות הצעירה בירושלים. דגן הודיע כי  הצעד נעשה על מנת להביע סולידריות ולחזק את ראשי המאבק, מתיישבי ההתיישבות הצעירה.

כזכור, לפני מספר ימים החלו חלק מהמוחים בשביתת רעב, בדרישה ממהממשלה לאשר את נוסח החלטת הממשלה שמסדיר את הישובים הצעירים ומאפשר להם לקבל תשתיות חשמל ומים.

יוסי דגן: "המאבק הזה הוא מאבק של כל אדם הגון, וכל בן תרבות, כל מי שלא מוכן לכך שלמעלה מ 20,000 ילדים נשים וטף יהיו מנותקים ממים וחשמל מסודרים במאה ה 21. של כל מי שלא מוכן לכך שמשפחות שלמות יהיו מנותקות מחשמל ואינטרנט בזמן סגר באמצע החורף. זה לא מאבק של ימין ושמאל. דגן פנה לראש הממשלה ואמר: "נכשלתם בהבאת הריבונות אל תכשלו בהסדרת ההתיישבות הצעירה".

אורי ברטפלד, שובת רעב ומראשי המחאה: "אנחנו מקבלים היום גיבוי נוסף כשראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן חלוץ ראשי המועצות מגיע לפה ונותן לנו חיזוק משמעותי במאהל המחאה שלנו מול ראש הממשלה, ראשי הרשויות הם אלו שדואגים לישובים והם צריכים להיות בראש המאבק".

פורום ההתיישבות הצעירה: "מברכים את ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן על הצטרפותו למאהל השביתה מול משרד ראש הממשלה. עוד ראשי מועצות ואנשי ציבור יצטרפו למאהל בימים הקרובים – לא נעצור ולא נפסיק את שביתת הרעב עד ראש הממשלה יתעשת ויאשר את החלטת הממשלה שתסדיר את הישובים".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]