מנהיגי אירופה מתקשרים לברך את רה״מ נתניהו על מבצע החיסונים ומבקשים שיתוף פעולה עם ישראל - 0404
מנהיגי אירופה מתקשרים לברך את רה״מ נתניהו על מבצע החיסונים ומבקשים שיתוף פעולה עם ישראל מרק ישראל סלם, פלאש 90

מנהיגי אירופה מתקשרים לברך את רה״מ נתניהו על מבצע החיסונים ומבקשים שיתוף פעולה עם ישראל

קנצלר אוסטריה, ראש ממשלת דנמרק, נשיא קפריסין ומנהיגים נוספים התקשרו לברך בימים האחרונים את ראש הממשלה בנימין נתניהו על מבצע החיסונים המוצלח המתקיים בישראל ולהתעדכן בפרטיו.

לפני שעה קלה שוחח ראש הממשלה בנימין נתניהו עם קנצלר אוסטריה סבסטיאן קורץ שברך את רה״מ נתניהו על מבצע החיסונים המוצלח בישראל. השניים דנו על שיתופי פעולה אפשריים בנושא המאבק בנגיף הקורונה.

כמו כן, שוחח ראש הממשלה בנימין נתניהו עם ראש ממשלת דנמרק מטה פרדריקסן על דרכי המאבק בנגיף הקורונה, גם לנוכח התפשטות המוטציות השונות של הנגיף. ראש הממשלה פרדריקסן גילתה עניין רב במבצע החיסונים המוצלח בישראל וביקשה ללמוד מהניסיון הישראלי בנושא. השניים סיכמו להעמיק את שיתוף הפעולה המקצועי בין המדינות.

זאת ועוד, לפני מספר ימים שוחח ראש הממשלה בנימין נתניהו גם עם נשיא קפריסין ניקוס אנסטסיאדיס שבירך אותו על מבצע החיסונים ודן עמו באפשרות לשיתוף פעולה בין המדינות בנושא.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]