פרויקטור הקורונה במרכז הרפואי לגליל: "מקווה שבקרוב נוכל לראות אור בקצה המנהרה" - 0404
פרויקטור הקורונה במרכז הרפואי לגליל: רוני אלברט

פרויקטור הקורונה במרכז הרפואי לגליל: "מקווה שבקרוב נוכל לראות אור בקצה המנהרה"

פרויקטור הקורונה, פרופ' נחמן אש, ערך היום (חמישי) ביקור במרכז הרפואי לגליל בנהריה.

מנהל המרכז הרפואי לגליל, פרופ' ברהום סיפר לפרויקטור הקורונה, כי בגל השני אושפזה במרכז הרפואי כמות חולי הקורונה הגבוהה בישראל, פרט לבתי חולים בירושלים, וכי במהלך הגל השלישי, תוך חודש בלבד, שולש מספר החולים, העומד כעת על קרוב ל-80.

כמו כן הדגיש פרופ' ברהום, כי מספר המיטות לטיפול נמרץ בביה"ח היא הנמוכה ביותר במדינת ישראל, על פי מדד ל-1,000 נפש. "אנו משוועים לקבל תקנים להתמחות בטיפול נמרץ. הצוותים שלנו נופלים מהרגליים ויש לנו מחסור גדול בצוותים רפואיים וסיעודיים, במיוחד בכל הקשור לטיפול בחולים מונשמים וקשים", הוסיף מנהל המרכז הרפואי.

פרופ' אש: "אתם נמצאים בלב החזית ובאתי לחזק את ידכם. אני מקווה שבהקדם נוכל להרגיש שיפור בתחלואה בעקבות מתן החיסונים, כל זאת בשילוב עם השפעת הסגר המהודק שמתחיל בחצות. כולי תקווה שנוכל לראות אור בקצה המנהרה, אך האור הזה עדיין רחוק, ועד שנוכל לנשום לרווחה, על כולנו לשמור על ההנחיות ולהקפיד על מסכות וריחוק חברתי. אני קורא לכולם ללכת ולהתחסן נגד הקורונה".

בתום הפגישה העניק פרופ' ברהום לפרויקטור הקורונה את אות ההוקרה שקיבלו עובדי המרכז הרפואי על עמידתם האיתנה בחזית המאבק בנגיף. עם תום הישיבה ערך פרופ' אש ביקור במחלקת כתר מונשמים, בה מאושפזים 19 חולי קורונה, מתוכם שמונה מונשמים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]