חולדאי מסרב להתפטר מראשות העיר - התושבים יפגינו מול ביתו: "מתייחס לת"א כחלטורה זמנית לסידור עבודה" - 0404
חולדאי מסרב להתפטר מראשות העיר – התושבים יפגינו מול ביתו: מרים אלסטר, פלאש 90

חולדאי מסרב להתפטר מראשות העיר – התושבים יפגינו מול ביתו: "מתייחס לת"א כחלטורה זמנית לסידור עבודה"

רון חולדאי, שהקים לאחרונה את מפלגת "הישראלים" והודיע על התמודדות לכנסת הבאה, מסרב להתפטר מתפקידו כראש עיריית תל אביב, למרות ביקורות נגדו מצד תושבים בעיר ומצד בכירים בעירייה.

חולדאי חושש, ככל הנראה, כי המיזם החדש שהקים, שלא מצליח עד להוות אלטרטיבה לראשות הממשלה, עלול שלא לצלוח את אחוז החסימה או להיות גורם שולי באופוזיציה, ועל כן מתעקש להישאר בתפקיד ראש עיריית תל אביב כתעודת ביטוח פוליטית במקרה של כישלון מפלגתו.

אמש פיטר חולדאי את סגניתו, ציפי ברנד, על רקע הביקורת שלה נגדו. ברנד כתבה בתגובה לפיטורים: "אני גאה להיות מפוטרת בגלל שעמדתי על עקרונותיי.

האיש שמתייחס כרגע לתל אביב כחלטורה זמנית לסידור עבודה, ועסוק בפוליטיקה הארצית כנראה חושש ממי שמשקיעה את כל זמנה ברווחת התושבים. בחצי שנה האחרונה ראש העיר אינו עסוק במשבר שהעיר מצויה בו, הפקידות השתלטה על העיר, הגנים לא עובדים בימי שישי, העירייה גובה אגרות ותשלומים מעסקים שעומדים סגורים. אני מבטיחה להמשיך להילחם על העקרונות שלנו התל אביבים – ללא מורא מאף פוליטיקאי".

הערב (חמישי) צפויה להתקיים הפגנה מול ביתו של חולדאי בקריאה שיתפטר מתפקידו ויניח למישהו אחר לנהל את תל אביב בזמן שהוא עסוק בפוליטיקה הארצית.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]