גנץ חי בסרט: "הצלנו את המדינה באחת התקופות הקשות ביותר שידעה" - 0404
גנץ חי בסרט: אוליביה פיטוסי, פלאש 90

גנץ חי בסרט: "הצלנו את המדינה באחת התקופות הקשות ביותר שידעה"

יו"ר כחול לבן בני גנץ כתב לפני זמן קצר (רביעי) פוסט בפייסבוק, בו טען כי סיעתו הצילה את המדינה באחת התקופות הקשות שידעה.

גנץ כתב: "עד שהגענו, היה שר משפטים מהליכוד שפעל בשירות הנאשם מבלפור ונגד הדמוקרטיה הישראלית.  עד שהגענו, נתניהו הצליח לדחות לעצמו את המשפט. עד שהגענו, נתניהו ניסה לשכנע את הממשל האמריקאי שצריך לספח את השטחים במהלך חד צדדי. בלמנו את זה ובזכות כחול לבן – במקום סיפוח קיבלנו שלום כפול 4 ושמרנו על העליונות הביטחונית של מדינת ישראל.

עד שהגענו – נתניהו מנע ממערכת הביטחון לקחת חלק בטיפול בקורונה. היום – יש מפקדת קורונה ומערך חקירות אפידמיולוגי, אלפי חיילים מסייעים במאבק בנגיף מחובשים שמחסנים קשישים ועד חוקרים שקוטעים שרשראות הדבקה.

עד שהגענו, הייתה שרת תרבות לעומתית שקראה לאמנים כפויי טובה. במקום זה, בשיח מכבד תוך שותפות, הזרמנו מאות מיליונים לעולם התרבות באחת התקופות הקשות ביותר שידע. עד שהגענו, היה שר תקשורת מהליכוד שהתעסק בפגיעה בכלי התקשורת במקום בהורדת מחירים ורפורמות. עצרנו את זה, דאגנו שהתקשורת תמשיך להיות חופשית והתחלנו לקדם במשרד התקשורת רפורמות לטובת אזרחי ישראל.

עד שהגענו, אלפי עולים הוזנחו במשך שנים ארוכות באתיופיה. עצרנו את זה, ומעל ל-1000 איש כבר עלו וזכו להתאחד עם המשפחות. תחשבו על אח ואחות שהתאחדו אחרי שנים ארוכות שהפרידו בניהם. עד שהגענו, נתניהו עשה ככל העולה על רוחו בממשלה בלי איזונים ובלי בלמים. עצרנו את זה. הוא לא יכול להעלות לסדר היום של הממשלה שום דבר בלי אישור ובלי תיאום. זו רשימה חלקית ביותר.

הצלנו את המדינה באחת התקופות הקשות ביותר שידעה. נמשיך לפעול בכל הכוח כדי לשמור עליכם ועל המדינה היקרה שלנו בדרך הממלכתית של כחול לבן".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]