החובש שהגיע ראשון לזירת מותו של אהוביה: "השוטר שיקר. ביקשתי עזרה מהשוטרים - הם הסתכלו בסוג של גיחוך" | צפו - 0404

החובש שהגיע ראשון לזירת מותו של אהוביה: "השוטר שיקר. ביקשתי עזרה מהשוטרים – הם הסתכלו בסוג של גיחוך" | צפו

נתנאל אילוז, החובש שהגיע ראשון לזירת האירוע בו נהרג הנער אהוביה סנדק ז"ל, התארח הערב באולפן "הסיפור המרכזי" ומסר את גרסתו בנוגע למה שארע במקום מייד לאחר התהפכות רכבם של הנערים. לדברי אילוז, השוטר שמסר את גרסתו לתקשורת שיקר וכי שוטרי ימ"ר ש"י לא הושיטו עזרה ואף הפריעה לטיפול בכך שלא איפשרו להוריד את האזיקים ולקחת מדדים מהפצועים.

החובש נתנאל אילוז: "אני מגיע, זירה שקטה, אני רואה שני פצועים אזוקים עם ידיים מאחורי הגב ועוד שניים בתוך הניידת שהיו אזוקים. זיהיתי פגיעת ראש אצל אחד הנערים הפצועים. ביקשתי מהשוטר שיוריד לפצוע את האזיקים כדי שאוכל לקח מדדים. השוטר לא התייחס ולא יכולתי לקחת מדדים. כשביקשתי עזרה מהשוטרים הם הסתכלו בסוג של גיחוך.

בכתבה של קלמן ליבסקינד הציגו מציאות אחרת לגמרי מהאירוע. זה זיעזע אותי. השוטר נתן עדות שיקר. חד משמעית. הם לא עזרו לנו ולא כלום. יש להם תיק עזרה ראשונה באוטו… לא יכולתם לטפל בפצועים?".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]