רה"מ: "נעשה סגר הדוק ומיידי יחד עם המשך מבצע החיסונים הענק. כך נציל חיים" - 0404
רה איתי בית-און, לע"מ

רה"מ: "נעשה סגר הדוק ומיידי יחד עם המשך מבצע החיסונים הענק. כך נציל חיים"

ראש הממשלה בנימין נתניהו נשא דברים היום (שלישי) בפתח ישיבת הממשלה. רה"מ נתניהו אמר: "אני ממשיך לעבוד מסביב לשעון להביא מיליוני חיסונים לישראל, ובד בבד מערכת הבריאות ממשיכה לחסן את אזרחי ישראל בקצב שמעורר התפעלות בכל העולם.

השילוב הזה של הבאת מיליוני חיסונים לארץ וחיסון רבבות אזרחים ביום, מאפשר לנו להמשיך להיות הראשונים בעולם לצאת מהקורונה, לפתוח את הכלכלה שלנו ולחזור לחיים. אנחנו במקום הראשון בעולם בחיסונים, אנחנו חייבים להיות במקום הראשון בעולם גם בהצלת חיים.

אנו רואים את הקורונה משתוללת בכל העולם. המוטציה הבריטית יצאה משליטה, בריטניה נמצאת כעת בסגר מלא לאחר שיעור תמותה מאסיבי. לצערנו, גם אצלנו המוטציה החדשה של הקורונה מזנקת, אם כי לא באותו קצב.

בתי החולים מתריעים בפנינו שאנחנו נכנסים לגל המסוכן ביותר מאז פרוץ המגיפה. משרד הבריאות והמומחים מזהירים אותנו שאנחנו במצב חירום ושאם לא נפעל מיד נאבד מאות רבות של ישראלים שימותו – ואף יותר מכך.

אסור לנו לתת לזה לקרות, בטח לא בקו הסיום. אני בטוח שכל חברי הממשלה יגלו אחריות. ברגע זה, זה מה שהציבור מצפה לו, וזה מה שהמדינה זקוקה לו.

אני קורא לכל אזרחי ישראל: בואו נעשה מאמץ אחרון – יחד. נעשה סגר הדוק ומיידי יחד עם המשך מבצע החיסונים הענק. כך נציל חיים, כך נהיה הראשונים בעולם לצאת מהקורונה, כך נפתח את הכלכלה שלנו, וכך נחזור לחיים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]