פרויקטור הקורונה: ״רואים את התחלואה הגבוהה ואת המסירות של הצוותים שעומדים בחזית המאבק בקורונה״ - 0404
פרויקטור הקורונה: ״רואים את התחלואה הגבוהה ואת המסירות של הצוותים שעומדים בחזית המאבק בקורונה״ שערי צדק

פרויקטור הקורונה: ״רואים את התחלואה הגבוהה ואת המסירות של הצוותים שעומדים בחזית המאבק בקורונה״

מנכ״ל שערי צדק, פרופ׳ עופר מרין אירח הבוקר (שלישי) את פרויקטור הקורונה, פרופ׳ נחמן אש, במחלקות הכתר במרכז הרפואי שערי צדק. בביקורו הצטרף פרופ׳ אש לישיבת מטה הקורונה של המרכז הרפואי, ועודכן במימדי התחלואה והמטופלים במחלקות הכתר.

בנוסף, סיירו יחד פרופ׳ אש ופרופ׳ מרין בחמ״ל מחלקת הכתר החדשה במרכז הרפואי. אש ציין: ״אתם ממש בחזית, ומתמודדים בגבורה עם עומס ומספר גבוה של חולים. בשל התחלואה המהירה אתם ניצבים בפני אתגרים רבים. אני רוצה להודות לכם על כל התקופה הזאת בה אתם עושים עבודת קודש להצלת חיי אדם מדי יום ביומו, לא תמיד בתנאים מיטביים. אני מחזק את ידכם ומקווה שנוכל לצאת מהמגפה הזאת בחודשים הקרובים״.

פרופ׳ עופר מרין, מנכ״ל שערי צדק: ״שערי צדק נרתם מתחילת המגפה לטפל באוכלוסיית ירושלים שמהווה 20% מכלל הנדבקים בארץ. אנו נלחמים מדי יום על כך שכלל המטופלים בבית החולים יקבלו טיפול מיטבי בסטנדרט הגבוה ביותר שאפשר. לצד זאת, ממשיכים לגייס ולהסב צוותים לטובת הטיפול בחולי קורונה. אנו מקווים שעם הגעת החיסונים והידוק נוסף של הסגר נצליח יחד למגר את המגפה״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]