פרקליט רה"מ על תיק 4,000: "כל אחד יכול לשבת מול האינטרנט ולראות שאין פה שום דבר" | צפו - 0404

פרקליט רה"מ על תיק 4,000: "כל אחד יכול לשבת מול האינטרנט ולראות שאין פה שום דבר" | צפו

פרקליט ראש הממשלה, עו"ד עמית חדד, התראיין הערב (שני) לתוכנית "הסיפור מרכזי" והתייחס לכתב האישום המתוקן שהוגש נגד ראש הממשלה.

עו"ד חדד: "כשקיבלנו את כתב האישום המתוקן ראינו ששום דבר לא תוקן בו. רוב הכתבות שפורסמו על ראש הממשלה בוואלה הן שליליות. ב-4 מקרים היו עשרה מקרים בהם ראש הממשלה היה מעורב בפניות. ב-140 מקרים האחרים מדובר בהודעות דוברות רגילות. מה יותר טבעי מזה שדובר של ראש הממשלה יפיץ את זה לכולם וגם לוואלה?!

כתוב שראש הממשלה התערב, איך הוא התערב? באיזה מובן? לוקחים דוברות רגילה ולראשונה בהיסטוריה מגישים כתב אישום על סיקור, כשאין סיקור חיובי ואין היענות חריגה. מתברר שאין סיקור. יש דוברות קלאסית. כל פוליטיקטי ששומע את זה מתגלגל מצחוק, כל מי שיוגע איך עובדת דוברות מתגלגל מצחוק.

מדובר על עניינים שבשגרה. שום דבר חריג. תיק 4,000 הוא תיק שאין בו מה שטענו כשיש. טענו שרה"מ שלט בוואלה. גם חלק מהסיקור החיובי לכאורה הוא סיקור שלילי. 

הצעד המתבקש הוא לומר טעינו. כל מי שקורא את כתב האישום, כל אחד יכול לשבת מול האינטרנט ולראות כמה שאין פה שום דבר. עשרה מקרים במשך ארבע שנים. פנייה פעם בחצי שנה. הגיע הזמן להיפרד מתיק 4,000 ויפה שעה אחת קודם".

 
 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]