חקירת מותו של אהוביה סנדק | טענות קשות כלפי מנהלת מח"ש: "לא ברור על סמך מה החליטה לשחרר את השוטרים" | צפו - 0404

חקירת מותו של אהוביה סנדק | טענות קשות כלפי מנהלת מח"ש: "לא ברור על סמך מה החליטה לשחרר את השוטרים" | צפו

טענות קשות עלו היום (שני) על התנהלות מח"ש בתיק חקירת השוטרים החשודים בגרימת מותו של הנער אהוביה סנדק ז"ל. כפי שפורסם מוקדם יותר היום, משה סעדה, סגן יו"ר מח"ש פנה למשנה לפרקליט המדינה, מומי למברגר והאשים אותו בהתעלמות מטענות הנערים העצורים במשטרה והתעלמות מהתנהלות חריגה של מנהלת מח"ש בחקירת השוטרים.

סגן יו"ר מח"ש סעדה: "לא התייחסת לכשלי החקירה שפירטתי בהרחבה. כשלים הפוגעים קשות בחקירה ובאמון הציבור. לא התייחסת לטענות הנערים העצורים. מח"ש לא טורחת לעשות את המינימום המוטל עליה. בחרת לא להתייחס להתנהלות החריגה של מנהלת מח"ש מנחה לשחרר את השוטרים החשודים במעורבים במות הנער. העצורים התלוננו על רצח חברם. לא ברור על סמך מה החליטה מנהלת מח"ש לשחרר את השוטרים. היא מעצימה את פוטנציאל השיבוש. מדובר בצעד חריג של היה דומה לו במח"ש".

עו"ד מנשה יאדו התארח הערב בתוכנית "הסיפור המרכזי" ותאר את השתשלות האירועים מאז מותו של הנער אהוביה סנדק ז"ל. עו"ד יאדו: "השוטרים במקום להיחקר, הם חוקרים את הנערים. השוטרים נחקרו רק מספר ימים אחרי האירוע. לפי החוק רק מח"ש יכולה לחקור. היה עיכוב של חמש שעות בצורה מכוונת בהגשת דו"ח האירוע. חשד לשיבוש בעבירת מוות היא עילה למעצר". 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]