שרי האוצר והבריאות סיכמו: תקציב סל התרופות יעמוד על 550 מיליון ש"ח - 0404
שרי האוצר והבריאות סיכמו: תקציב סל התרופות יעמוד על 550 מיליון ש DrJunge, ויקיפדיה

שרי האוצר והבריאות סיכמו: תקציב סל התרופות יעמוד על 550 מיליון ש"ח

שר האוצר ישראל כ״ץ ושר הבריאות יולי אדלשטיין סיכמו כי תקציב סל התרופות לשנת 2021 יעמוד על 550 מיליוני ש"ח. וועדת הסל, נמצאת בישורת האחרונה של הדיונים ותשלים בקרוב את עבודתה. 

שר האוצר, ישראל כ״ץ: ״זוהי בשורה חשובה מאוד לציבור ולמערכת הבריאות. המענה למערכת הבריאות במיוחד בתקופת הקורנה עמד לנגד עיני מכניסתי לתפקיד גם בנושא חשוב זה. זאת חובתנו להעמיד את התקציב לטובת התרופות והטיפולים הנדרשים להצלת חיים של אזרחים רבים הזקוקים לכך. אני מודה לשר הבריאות על העבודה המשותפת למציאת פתרון בנושא חשוב זה״.

שר הבריאות, יולי אדלשטיין: "הגדלת סל התרופות חשובה ביותר. למרות התקציבים הגבוהים שהושקעו בחודשים האחרונים במערכת הבריאות, הבטחתי עם כניסתי לתפקיד שכל שקל שיושקע בקורונה יישאר במערכת הבריאות גם לתקופה שאחרי הקורונה. כחלק מכך היה חשוב לי שתקציב סל התרופו יוגדל. אני מודה לשר האוצר על תמיכתו הבלתי מסויגת בהגדלת תקציב סל התרופות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]