לחצן מצוקה – להרגיש הכי מוגנים בעולם עם My Doctor - 0404
לחצן מצוקה – להרגיש הכי מוגנים בעולם עם My Doctor Lovely old couple portrait sitting on the sofa

לחצן מצוקה – להרגיש הכי מוגנים בעולם עם My Doctor

נסו לחשוב לעצמכם כמה פעמים הרגשתם שאתם לבד בעולם. היום, מספיק יום בלי הודעות בוואטסאפ או שיחת טלפון מחבר קרוב, על מנת לגרום לנו להרגיש שאין אף אחד שמתעניין בנו או יכול לסייע לנו בעת צרה. עכשיו נסו לחשוב על אנשים מבוגרים וחולים, שחווים את התחושות האלו בכל יום מחדש – את הבדידות הגדולה, העצבות וחוסר היכולת לקבל מענה ישיר מאף גורם. לחצן מצוקה נכנס לתמונה בדיוק בנקודה הזאת, על מנת להפיג את התחושות הקשות האלו, ועל מנת לתת מענה ישיר ומהיר לאותם האנשים.

לחצני מצוקה – לא צריך יותר להרגיש לבד, לעולם

לחצני מצוקה הם לחצנים שמתחברים על ידי מערכת תקשורת חכמה למוקדי שירות רפואיים. לחצני מצוקה מאפיינים היום המון אנשים קשישים או חולים, שחוששים שלא יוכלו לגשת אל הטלפון ולחייג למוקד רפואי באופן עצמאי, וזקוקים ללחצני מצוקה שיהיו להם זמינים בכל רגע ובכל עת.

לחצני מצוקה היום מגיעים בכל מיני תצורות – החל ממערכת תקשורת המוצבת בסלון, דרך צמידים עמידים בפני מים אשר מתחברים לידו של המטופל ומלווים אותו לכל מקום, ואפילו לחצני מצוקה עם יכולת זיהוי של מיקום, באמצעות מערכת GPS חכמה, אשר משקפת למוקד את מיקומו של החולה, מבלי שזה יצטרך להסביר להם אותו.

כל היתרונות של לחצני מצוקה

לחצני מצוקה הם לחצנים שלא עושים חצי עבודה, להיפך – הם נותנים את מעטפת השירות הרפואית השלמה לחולה או לקשיש. ברגע שלחצני מצוקה נלחצים, מוקדני המוקד הרפואי יכולים לקבל את השיחה תוך שניות בודדות, ולהבין מהחולה או הקשיש מה הבעיה. במידה והוא מסוגל לתקשר, יוכלו המוקדנים להבין מה הבעיה ולהכין את הצוות הרפואי בהתאם, ובמידה והוא אינו מסוגל לתקשר – יוכלו המוקדנים לשלוח צוות סיוע לאיזור עם כל הציוד הדרוש לטיפול במגוון הבעיות הפוטנציאליות.

לחצן מצוקה – אין כאן עניין של שעה או יום, מדובר על שירות שזמין תמיד

יש כל מיני שירותים שפעילים אך ורק בשעות היום ואך ורק בימים מסויימים, אך בכל הנוגע ללחצני מצוקה, הסיפור הזה ממש לא עובד ככה. לחצני מצוקה הם עניין שרלוונטי תמיד, ללא תלות בימי חול, ימי חג, שבתות, שעות לילה לא קונבנציונאליות או שעות בוקר מוקדמות במיוחד. באופן הזה, מסוגלים מוקדי הרפואה השונים להעניק מעטפת תמיכה עיקשת הפעילה לאורך כל שעות היממה, ובמשך כל ימות השבוע.

לחצני מצוקה וחיבור לבני המשפחה – מה הקשר ביניהם?

אחד האלמנטים החכמים ביותר שמצטרפים ללחצני מצוקה הוא החיבור לאנשי הקשר שאותם מגדיר המנוי מראש. ברגע שהוא לוחץ על לחצני מצוקה וזקוק לסיוע רפואי מכל סוג, יכולה המערכת לאתר את אנשי הקשר המוגדרים שלו, וליצור איתם קשר באמצעות שיחה או הודעה, שתיידע אותם על כל המתרחש. עם כל אלו, ברור שלחצני המצוקה של My Doctor הם הפתרון המושלם גם עבורכם.

לפרטים נוספים התקשרו ל- My Doctor ל-072-3972397

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]