חשיפת בועז גולן: כך סידר לעצמו גבי אשכנזי אאודי A8 השווה מיליונים ומיועדת לביקורים מיוחדים | צפו - 0404
צילום: ערוץ 20

חשיפת בועז גולן: כך סידר לעצמו גבי אשכנזי אאודי A8 השווה מיליונים ומיועדת לביקורים מיוחדים | צפו

פרשה של נהנתנות וצחוק מכספי ציבור – כך סידר לעצמו גבי אשכנזי רכב השווה מיליונים וזאת בניגוד לתקשי"ר.

משרד החוץ מחזיק שלושה רכבי אאודי A8, כאשר כל אחד מהם עולה מעל ל-3 מיליון שקלים, כולל כלל אביזרי המיגון הרלוונטיים; אלא שאחד מהם עבר לשימושו של גבי אשכנזי, כך נחשף היום בתכנית "הסיפור המרכזי" עם בועז גולן ואראל סג"ל בערוץ 20.

בהליך רכישת רכב לשר אשכנזי, ביקש השר את אחד הרכבים, וזאת על אף שהם מיועדים לביקורים מיוחדים בלבד. בעודו מחזיק בתפקיד שר החוץ, נוסע אשכנזי באחד מן האאודי חודשים רבים, וזאת למרות הטענות על אי הכשרת נהגו לרכב זה.

ממשרד החוץ נמסר: "בעת כניסת שר החוץ לתפקידו, השר התנייד עם רכב אאודי 6 ישן, שנתקע פעמים רבות במהלך הנסיעה ועל כן נדרש המשרד להחליף את הרכב המשמש את השר.

בשל העובדה שרכב השרד מסוג הסקודה סופרס שהוזמן על ידי משרד החוץ עבור השר נמצא לא תקין, הוחלט במנהל הרכב בתיאום עם היחידה לאבטחת אישים והחשב הכללי, להשתמש באופן זמני ברכב שרד מסוג אאודי A8 מצי המכוניות של המשרד ואשר לא נעשה בו כל שימוש, כל זאת עד אשר רכב הסקודה יהיה כשיר לנסיעה בכפוף להנחיות היחידה לאבטחת אישים ומנהל הרכב.

כל טענה לגרימת נזק על ידי הנהג בסכום כפי שמתואר בטענות או שימוש ברכב הסקודה על ידי מי מבני משפחתו של השר, שקרי ונטול כל בסיס".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]