פירוק כחול לבן | גם חיימוביץ' עוזבת: "הפערים בין מצפוני לדרך גנץ בלתי ניתנים לגישור" - 0404
פירוק כחול לבן | גם חיימוביץ' עוזבת: נועם רבקין פנטון, פלאש 90

פירוק כחול לבן | גם חיימוביץ' עוזבת: "הפערים בין מצפוני לדרך גנץ בלתי ניתנים לגישור"

בהמשך לפרישת אסף זמיר מהרשימה, יו"ר כחול לבן ושר הביטחון בני גנץ נפגש היום (ראשון) עם ח"כ מיקי חיימוביץ' ובתום שיחה אישית, סיכמו כי לא תכלל ברשימת כחול לבן בבחירות הקרובות. גנץ איחל לחיימוביץ' הצלחה בהמשך דרכה.

ח"כ מיקי חיימוביץ' מסרה: "נפגשתי היום עם בני גנץ, וסיכמנו על סיום דרכנו הפוליטית המשותפת, ועל כך שלא אתמודד ברשימת כחול לבן לכנסת הקרובה. זוהי החלטה שאני שלמה איתה.

אני חשה הקלה גדולה על ההצבעה שלי, שהובילה לפיזור הכנסת. כבר באותם הימים הפערים האידאולוגים בין דרכי ומצפוני לבין הדרך שבה הלך גנץ העמיקו עד שהפכו לבלתי ניתנים לגישור, ויצאתי מנקודת הנחה שלא אתמודד ברשימה בבחירות הבאות.

מצפוני שלם ואני גאה על הדרך שבה הצבעתי במטרה למנוע מנתניהו למרוח ולהרוויח עוד זמן בתפקידו, אחרי חצי שנה שבה ניהל את המדינה רק על פי האינטרס האישיים והפוליטיים שלו.

אני מודה לגנץ על השותפות והאמון, ומודה לו על הזכות לנהל את ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת. אני מאחלת לו הצלחה בהמשך דרכו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]