ממונה הקורונה: "סגר זה לא פשוט, אך זה הצעד האחראי" | צפו - 0404
ממונה הקורונה: לע"מ

ממונה הקורונה: "סגר זה לא פשוט, אך זה הצעד האחראי" | צפו

ראש "מגן ישראל", ממונה הקורונה פרופ' נחמן אש, מקיים בשעה זו (ראשון) תדרוך לקראת הכניסה לסגר השלישי, תחת המגבלות שיכנסו לתוקף בשעה 17:00.

בפתח דבריו אמר אש: "מדינת ישראל נכנסת לסגר. זה לא קל ולא פשוט, אך זה הצעד האחראי ומה שנדרש כדי להציל חיים. המלצנו תחילה על ריסון מהודק, אך ככל שעבר הזמן החלטנו על צעד מורכב יותר וקשה יותר – סגר מלא. אני קורא לאזרחים להקפיד על ההנחיות, ויחד נוכל להשתלט על התחלואה ולצאת לאופק טוב יותר בזכות החיסונים.

החשיבות מצד אחד היא להעלות את מספר המתחסנים, ומצד שני להוריד את התחלואה. רק ככה נוכל לעצור את התפשטות המגפה. ככל שנקפיד יותר על ההנחיות, נוכל לראות את הירידה בצורה משמעותית יותר".

אש הוסיף: "אנחנו נמצאים במירוץ בין עליית התחלואה לבין החיסונים. מבצע החיסונים מתקדם בצורה יוצאת מן הכלל – הצלחנו לחסן קרוב ל-300 אלף מתחסנים, ובמקביל זורמים החיסונים לארץ על פי התוכנית ואנחנו נקבל אותם לאורך כל השבועות הקרובים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]