תושבים במודיעין: ״פועלים ערבים משליכים אבנים לעבר גן ילדים״. המשטרה: "לא ניתן לקבוע שנעשה בזדון" - 0404
תושבים במודיעין: ״פועלים ערבים משליכים אבנים לעבר גן ילדים״. המשטרה:

תושבים במודיעין: ״פועלים ערבים משליכים אבנים לעבר גן ילדים״. המשטרה: "לא ניתן לקבוע שנעשה בזדון"

תושבים במודיעין התלוננו בימים האחרונים למשטרה על השלכת אבנים וסלעים מצד פועלים ערבים באתר בנייה ברחוב יגאל ידין בעיר לעבר גן ילדים סמוך, בית כנסת גן משחקים ולעבר הורים המגיעים לאסוף את ילדיהם מהגן. 

בנוסף התלוננו תושבים בעיר כי אותם פועלים יושבים בלילות בפארק סמוך ומטרידים נערות יהודיות ומציקים להן. 

המשטרה מסרה בתגובה להשלכת האבנים כי אי אפשר לקבוע אם מדובר ברשלנות או כוונת זדון של הפועלים וכי הקבלן הונחה להציב באתר מאבטח ומצלמות מטעמו. תושבים בעיר זעמו על תגובת המשטרה וטענו כי האבנים הגיעו למרחק רב מאתר הבנייה וכי מדובר מעשים רבים ולא מבקרה חד פעמי כך שלא ייתכן שמדובר בנפילה תמימה.

מחברת מ. אביב הבונה במקום התייחסו לטענות: "מאז שמענו על התלונות הנוגעות להתנהלות הפועלים באתר הבניה שלנו במודיעין. אנו פועלים בכל דרך לברור הנושא והבנת המקרים שהעליתם. חשוב לציין כי העובדים באתר הינם עובדים קבועים ולא מזדמנים ורובם אף עובדים בחברה שנים רבות.

בנוסף, התקיימה פגישה עם הגורמים הרלוונטיים מהעירייה בנושא והוחלט על נקיטת הצעדים הבאים: הצבת פיקוח מטעמנו שיצפה מהרחוב על האתר בכל שעות הפעילות על מנת לזהות ולמנוע מקרים חריגים. יוצבו מצלמות שיצלמו את הבניין מאזור גן הילדים והשצ"פ 24 שעות ביממה.

חברת מ.אביב פועלת כבר מעל 50 שנה לבניית הארץ תוך שימת דגש על ביטחון לקוחותינו, תושבי האזור, עוברי האורח ועובדינו בכל האתרים שלנו ברחבי הארץ. אנו לוקחים את המקרים בכובד ראש ונטפל בנושא בכל האמצעים שידרשו על מנת להבטיח את ביטחונכם ובטחון ילדיכם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]