מרגש | אחרי רצח אסתר הורגן ז"ל: סניף בני עקיבא בעפולה הגיע לחלק דברי מתיקה לתושבי טל מנשה - 0404
מרגש | אחרי רצח אסתר הורגן ז הדס בן פזי

מרגש | אחרי רצח אסתר הורגן ז"ל: סניף בני עקיבא בעפולה הגיע לחלק דברי מתיקה לתושבי טל מנשה

אחרי הרצח הנורא של אסתר הורגן ז"ל מהיישוב טל מנשה בידי מחבל ערבי, הישוב כולו הוכה בתהדמה והצטרף לאבלה הכבד של משפחת הורגן. יהודים רבים, מכל רחבי הארץ, ביקשו לחזק את המשפחה ואת משפחות היישוב ולרומם את רוחם. סניף בני עקיבא בעפולה יחד עם קהילת מעגלי אור ונשות אמונה בעיר, אספו עוגות ודברי מתיקה מתושבי עפולה והסביבה והגיעו היום (שישי) ליישוב טל מנשה טל לחלק אותם לכבוד שבת לתושבי היישוב יחד עם מכתבים ודברי חיזוק.

תושבים מטל מנשה סיפרו לחדשות 0404 כי המחוות ודברי המתיקה, שהגיעו גם ממקומות נוספים ברחבי הארץ, חיממו את ליבם ומסרו: "מדובר בנוער נפלא ובמחווה מרגשת. עם ישראל חי".

אבי מנדלסון, המתגורר ביישוב סיפר על התמיכה שמגיעה מכל חלקי הארץ: "איזה עם יפה יש לנו! בימים האחרונים מגיעים בני נוער כל הארץ ומביאים איתם מתנות חיזוק לכל משפחות היישוב. חלקם נסעו שעות רבות".

תושבים סיפרו כי חבילות נוספות התקבלו מחריש, ירושלים, שקד, עינב, מחולה ויישובי בקעת הירדן, בית שאן, נריה, איתמר, מבוא דותן, מצפה אילן, נגוהות ועוד יישובים רבים והודו לעם ישראל עם החיבוק החם והתמיכה.

שושנה חן

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]