יו"ר מנהלת הליגה לקבוצות: "עובדים על תוכנית לחיסון ואף לאפשר את החזרת האוהדים למגרשים" - 0404
יו יוסי שקל

יו"ר מנהלת הליגה לקבוצות: "עובדים על תוכנית לחיסון ואף לאפשר את החזרת האוהדים למגרשים"

יו”ר מנהלת הליגות בכדורגל ארז כלפון, פנה היום (שישי) במכתב לקבוצות הליגות המקצועניות ולראשי הקבוצות לגבי המשך פעילות הכדורגל המקצועני בזמן סגר בשל נגיף הקורונה. כלפון כתב: "אבקש לעדכנכם כי במהלך תקופה זו, פעילות הכדורגל המקצועני, קרי אימוני ומשחקי הקבוצות תימשך במתכונת בה ישוחקו המשחקים (ללא קהל) ועם כח אדם מצומצם ומינימלי הנדרש לקיומם. במהלך השבועות האחרונים פעלו הח"מ וצוות המנהלת לילות כימים, על מנת לאפשר את המשך פעילות הליגות המקצועניות אל מול כלל הגורמים המעורבים.

עד להודעה חדשה, כמויות האנשים הרשאים להיכנס לאצטדיון ביום המשחק, קרי – חברי ההנהלה ועובדי הקבוצות, תצומצם למינימום האפשרי הנדרש לניהול המשחק וזאת על מנת שנוכל להמשיך ולקיים את המשחקים. בהמשך להתחייבותנו לאנשי משרד הבריאות, כל חריגה מנהלים אלו לרבות כניסת אנשים שאינם מורשים למגרשים, אי עטיית מסיכות ושמירת ריחוק חברתי, כמו גם הפרה של כללי הבידוד הביתי המחמיר של השחקנים ואנשי הצוות, תוביל לסנקציות כבדות ולהפחתה מיידית של כספי תמריץ הקורונה.

הפרות אלו אף עשויות לגרום להפסקת המשחקים ולמשמעויות הרסניות במישור הספורטיבי והכלכלי. לכולנו יש זכות גדולה להוות מקום מפלט בימים קשים בהם המוני בית ישראל נמצאים בבתים ולאפשר להם ליהנות מצפיה במשחקים. אנא דאגו באופן אישי כי הנחיות המנהלת ומשרד הבריאות ימולאו במלואן על מנת שנוכל להמשיך בפעילות.

האחריות על שמירת הנחיות הקורונה מוטלת על כתפיי כולנו. בנוסף, אבקש לעדכנכם, כי במקביל, אנו עובדים ללא הרף על תוכניות שיאפשרו לנו להבטיח כי נוכל לסיים את העונה בין היתר, באמצעות חיסון השחקנים והצוותים המקצועיים וזאת בתיאום עם רופאי הקבוצות ואף לאפשר את החזרת האוהדים למגרשים באופן מדורג ובטוח בתיאום עם משרד הבריאות. אנו מקווים כי מדינת ישראל תצא מהסגר הזה מחוזקת, באופן אשר יקרב אותנו לכך. אני מבקש לאחל לכם, לצוותים המקצועיים והמנהלתיים, לשחקנים ולמשפחותיכם, בריאות איתנה".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]