רה"מ תוקף בחריפות את "עובדה" ואת אילנה דיין: "תרגיל עוקץ שפל ושקוף שנועד להטות את תוצאות הבחירות" - 0404
רה פייסבוק

רה"מ תוקף בחריפות את "עובדה" ואת אילנה דיין: "תרגיל עוקץ שפל ושקוף שנועד להטות את תוצאות הבחירות"

ראש הממשלה נתניהו התייחס לתחקיר עובדה שהתפרסם נגדו הערב (חמישי) ותקף את התוכנית ואת המגישה אילנה דיין.

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: "התוכנית ״עובדה״ ביצעה הערב תרגיל עוקץ פוליטי שפל ושקוף שנועד להטות את תוצאות הבחירות נגד ראש הממשלה נתניהו, להשחיר את דמותו בפני בית המשפט ולשבש את הליכי המשפט.

כולנו ראינו כיצד ״עובדה״ היא זו שבישלה את הפגישה עם עו״ד רוט, שראש הממשלה נתניהו כלל אינו מכירו, שאינו מייצג אותו ושאין לו שום קשר לתיקיו.

לאחר שיזמה את הפגישה עם עו״ד רוט, ״עובדה״ היא זו שהציבה מצלמות סתר במקום המפגש, העלתה את ״היוזמה״ להטיל דופי בשופטים, וניסתה אחרי שעה של דיבורי סרק לתמרן את עו״ד רוט כאילו הוא זה שהעלה רעיון פסול זה. יש עוד מישהו שמתפלא למה הציבור לא מאמין לתקשורת המגוייסת?

זו אינה הפעם הראשונה שאילנה דיין משדרת קונספירציות שנתגלו תוך זמן קצר כשקריות על חוקרים פרטיים שנשלחו כביכול על ידי ראש הממשלה נתניהו או אנשים שכביכול מקורבים לו.

לפני 3 שנים היא שידרה את עלילת הכזב שלפיה ראש הממשלה שלח חוקרים פרטיים להתחקות אחר המפכל אלשיך וחוקרים במשטרה, טענה שהופרכה רשמית בהודעת המשטרה לבית המשפט.

רה״מ לא שלח איש להתחקות נגד מי משופטיו וגם לא ביקש מאיש לעשות זאת. זהו שקר מוחלט שאפילו לא מתאים להגדרה של ״אמת לשעתה״ על אותה כתבה אומללה שבה ניסתה אילנה דיין להפליל את לוחם צה״ל סרן ר׳ – כתבה שבית משפט קבע שהיא שקרית.

רה״מ בטוח בצדקתו וינהל את משפטו בבית המשפט מול הרכב השופטים שנקבע".

מטעם הליכוד נמסר בתגובה לתחקיר עובדה: "כרגיל לקראת בחירות ״עובדה״ מפזרת עלינו שקרים ללא בושה, שנסתרים על ידי עובדות. כמו ברוב הקמפיינים הפוליטיים בעולם, גורמים שונים פנו לליכוד בהצעות למידע על מתמודדים אחרים. בניגוד לטענותיכם, מקורבי רה״מ או הליכוד מעולם לא פנו לצביקה נווה.

בדיוק ההפך – צביקה נווה הוא זה שפנה לליכוד שוב ושוב והציע למכור מידע מתוך מטה הבחירות של כחול לבן שהעסיק אותו, ושלטענתו היה בעל חשיבות ציבורית. אחרי שהליכוד דרש מנווה פעם אחר פעם הוכחות לטענותיו ולא קיבל אותן – הליכוד סירב להצעתו.

ראש הממשלה או מי מאנשיו מעולם לא עקבו ולא הפעילו עוקבים אחר בכר, ינקלביץ׳, גנץ או כל אדם אחר. זהו עוד שקר מוחלט.

לליכוד נודע על הפריצה לטלפון של גנץ מפרסום של עמית סגל בחדשות 12, שהבהיר בעצמו שלליכוד אין שום קשר לכך. כפי שפורסם, השב״כ הוא זה שקבע שאיראן היא זו שפרצה לטלפון של גנץ ולא שום גורם אחר.

בזמן שראש הממשלה נתניהו עובד מסביב לשעון כדי להביא מיליוני חיסונים, הפך את ישראל לאלופת העולם בחיסונים, והביא 4 הסכמי שלום היסטוריים, כנראה שבכל זאת אי אפשר לפתוח מערכת בחירות בלי שידור של פייק ניוז נגדו ונגד הליכוד".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]