בעקבות מותו של אהוביה סנדק: ארבעה שוטרים מימ"ר ש"י נחקרים בשעה זו במשרדי מח"ש - 0404
בעקבות מותו של אהוביה סנדק: ארבעה שוטרים מימ באדיבות המשפחה

בעקבות מותו של אהוביה סנדק: ארבעה שוטרים מימ"ר ש"י נחקרים בשעה זו במשרדי מח"ש

ארבעה שוטרים מימ"ר ש"י נחקרים בשעה זו במשרדי מח"ש בעקבות מותו של הנער אהוביה סנדק ז"ל. 

יש לציין כי במקרים דומים, שוטרים שהיו מעורבים במותו של אדם נחקרים תוך 24 שעות. במקרה הזה לקח למח"ש מספר ימים כדי לזמנם, זמן ארוך בו קיים חשש כי לשיבוש ראיות בידי השוטרים. החשדות לטיוח נסיבות התאונה מתגבר לאור התנהלות השוטרים בשטח ולאור מניעת פינוי הגופה במשך שעות רבות, וכן מניעה מחבר הכנסת סמוטריץ' וגורמים אחרים להתקרב לזירת האירוע ולהתרשם מהזירה ואף הפעלת אלימות כלפי ח"כ סמוטריץ'.

כזכור, אהוביה נהרג בתום מרדף של שוטרי ימ"ר ש"י אחרי הרכב בו נסע יחד עם ארבעה מחבריו. השוטרים רדפו אחרי הנערים בעקבות חשדם כי השליכו אבנים לעבר ערבים. בארגון חוננו המייצג את משפחתו של אהוביה ז"ל מאשמים כי רכבם של הנערים התהפך לאחר שהרכב המשטרתי ניגח אותו וגרם להתהפכותו ודורשים לחקור את השוטרים באשמת רצח.

בימים האחרונים מתקיימות מחאות רבות בכל רחבי הארץ וגם הערב צפויות המחאות להתקיים בקריאה לסגור את ימ"ר ש"י ולהעמיד לדין את השוטרים שאחראים למותו של אהוביה סנדק ז"ל.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]