עפר שלח מקים מפלגה חדשה: "האמירה "רק לא ביבי" זה כבר לא מספיק" - 0404
עפר שלח מקים מפלגה חדשה: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

עפר שלח מקים מפלגה חדשה: "האמירה "רק לא ביבי" זה כבר לא מספיק"

חבר הכנסת עפר שלח הודיע היום (חמישי) כי הוא פורש ממפלגת "יש עתיד" ומקים מפלגה חדשה. על ההחלטה הגיב היו"ר יאיר לפיד ואמר: ‏"מאחל לעפר שלח הצלחה בהמשך דרכו ומודה לו על שיתוף הפעולה בתשע השנים האחרונות".

בנאום פרישתו אמר שלח: "בממשלה הבאה חייב להיות ייצוג לדרך ברורה ולהשקפת עולם שישראלים כה רבים שותפים לה. אני קורא לכל מי שמתיימר לחדש את פניו של המרכז-שמאל, לחבור אלי ולקבל את קווי היסוד שאני מניח היום בפני הציבור.

לחמתי ונפצעתי בהגנת המדינה הזאת, אני מכיר לעומק אותה ואת אנשיה. דרושה לה מנהיגות אחרת, עם עומק אידיאולוגי, אמינות ויכולת פוליטית. בשנותי בעיתונות ובפוליטיקה הוכחתי שיש לי את שניהם. תחשבו טוב: האם יש מי שאתם מאמינים לו בכך יותר ממני?

הייתי ממייסדי יש עתיד, תרמתי את כל כשרוני ומרצי להצלחתה. אני משאיר בה חברים אהובים, שיודעים היטב כמה לחמתי עבורם ועבורה, ויודעים גם בסתר ליבם שהסירוב לשנות, נושא בתוכו את זרעי הכישלון". עוד הדגיש שלח: "האמירה "רק לא ביבי" זה כבר לא מספיק".

לבסוף ציין שלח כי נשיא ארגון העצמאים צפוי לחבור אליו: "בחרתי כחבר למסע את ידידי רועי כהן, נשיא ארגון העצמאים להב. בשנה האחרונה רועי הוא הנציג הבולט ביותר של מי שנפגעו קשה מכולם ממשבר הקורונה. הוא לא רק זועק ונלחם, אלא גם מציע פתרונות בהירים ומעשיים. אני גאה שבחר להצטרף אליי".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]