גנץ: "ההחלטה בנושא שעות מערכת החינוך שגויה ואני פועל לתקן אותה" - 0404
גנץ: אלעד מלכה

גנץ: "ההחלטה בנושא שעות מערכת החינוך שגויה ואני פועל לתקן אותה"

שר הביטחון בני גנץ כתב הבוקר (חמישי) בעמוד הפייסבוק שלו כי לדעתו ההחלטה על הגבלת שעות מערכת החינוך שגויה והוא פועל לשנות אותה.

גנץ כתב: "אתמול קיבלנו החלטה קשה על סגר שלישי – קודם כל צריך לומר ביושר ואמרתי זאת גם בישיבת הממשלה, סגר הוא לא ביטוי להצלחה אך לצערי במצב התחלואה הנוכחי הוא מחויב המציאות. הסגר הוא תוצאה של חוסר יכולת של ראש הממשלה לעמוד בסיכומים שהגענו אליהם לאורך התקופה:

בעוד שמערכת הביטחון הביאה ל-100 אלף בדיקות ביום, השתלטה בתוך ימים על מתווה נתב"ג וקוטעת אלפי שרשראות הדבקה ביום, ראש הממשלה מנע מאיתנו לממש את המדיניות הדיפרנציאלית שסיכמנו עליה: הוא מנע את העלאת הקנסות, הסגרים בערים האדומות היו מעטים מדי ורופפים מדי, לא הטלנו מגבלות בערים כתומות כפי שקבענו וגם היום אין לנו מערך הסברה אפקטיבי לציבור.

לאור דרישתי, אנחנו מאפשרים זמן התארגנות סביר ולא סוגרים כבר מחר את המדינה, השארנו חלק ממערכת החינוך פתוח בסגר ונאפשר למקומות עבודה שאינם מקבלים קהל לפעול – זהו הדבר ההגיוני וזה גם מה שהיה צריך לעשות בסגר הקודם.

בנושא שעות פתיחת מערכת החינוך, מדובר בהחלטה שגויה ואני פועל ברגעים אלו בכדי לתקן אותה.
והכי חשוב, למרות הכל, לכו להתחסן ושימרו על הכללים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]