נציב שירות המדינה קבע: יו"ר ארגון הכבאים אבי אנקורי לא יושעה מתפקידו - 0404
נציב שירות המדינה קבע: יו באדיבות ארגון הכבאים

נציב שירות המדינה קבע: יו"ר ארגון הכבאים אבי אנקורי לא יושעה מתפקידו

נציב שירות המדינה פרופ' דניאל הרשקוביץ החליט שלא להשעות את יו"ר ארגון הכבאים, אבי אנקורי, לאחר שבחן את התובענה שהגישה נגדו הנציבות לבית הדין למשמעת של עובדי המדינה.

הרשקוביץ הסביר בכי קיבל את החלטתו לאחר בחינת כל השיקולים שנקבעו בנוהל והפסיקה בהליך זה ובכלל זה טיעוניו של אנקורי.

במכתב ששלח עו"ד גיא דוד, מנהל האגף למשמעת, לעורכת דינו של אנקורי איילה הונימגן נכתב כי אין בהחלטת הנציב כדי להביע עמדה באשר לאמצעי המשמעת שאותם תבקש הנציבות להשית על אנקורי אם יורשע בהליך המשמעתי.

לפני כחודשיים הוגש נגד אנקורי כתב תובענה לבית הדין למשמעת של עובדי המדינה בחיפה שייחס לו הגשת הצהרות סותרות בהליכים משפטיים, אי החתמת כרטיס נוכחות, החתמת כרטיס בתחנה אחרת, אי קבלת מרות ואי התייצבות לחקירת משמעת.

עו"ד אילה הוניגמן מסרה בתגובה: "אנו מברכים על החלטת נציב שרות המדינה ששמע את טיעונינו בקשב רב ואנו משוכנעים שגם במסגרת ניהול ההליך בבית הדין למשמעת יזוכה מר אנקורי מכל אשמה"

אנקורי הוסיף: "כמי שמאמין בערכים, בבורא עולם האמת תמיד מנצחת והיום זו הוכחה שגלגלי מערכת הצדק עובדים, אני מבטיח לכל עובדי ועובדות מערך הכבאות שאמשיך להיות שומר הסף ולהיאבק בשבילם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]