ח"כ זאב אלקין הגיש ליו"ר הכנסת את התפטרותו: "מחזיר בעצב את המנדט לליכוד" - 0404
ח דוברות

ח"כ זאב אלקין הגיש ליו"ר הכנסת את התפטרותו: "מחזיר בעצב את המנדט לליכוד"

חבר הכנסת זאב אלקין הגיש לפני זמן קצר (חמישי) ליו"ר הכנסת וחברו לסיעתו הקודמת, יריב לוין, את מכתב התפטרותו מחברות בכנסת.

כפי שהודיע אמש אלקין, הוא מצטרף למפלגתו החדשה של גדעון סער, "תקווה חדשה": "הצטרפתי לסער מתוך אחריות. שנים רבות אני צועד לצד נתניהו, כיו"ר קואליציה וכשר, ליוויתי אותו בצמתים המורכבים ביותר. אני מעריך אותו מאוד כמדינאי ומכיר בתרומתו לישראל, במעמדה העולמי, לכלכלתה, ולביטחונה.

לצערי בשנתיים האחרונות ובמיוחד בתקופה האחרונה, אני מרגיש שהשינויים האישיים והגחמות של סביבתו הקרובה, תופסים מקום מרכזי יותר ויותר בקבלת ההחלטות, שמשמעותן היא קריטית לישראל ואזרחיה. כמי שצופה מקרוב, אני רואה איך האישי משתלב עם הלאומי ואף גובר עליו יותר ויותר".

אלקין אמר הבוקר בעת ההתפטרות: "אני מחזיר היום בעצב את המנדט לליכוד ומתפטר מהכנסת. העמדות והאמונות שלי כולן נותרו בעינן. בהחלטה שלי העדפתי את הדרך על המסגרת. המשימה שלי ושל תקווה חדשה עכשיו היא לקבל את אמון הציבור ולחזור לכאן כנציג תנועה לאומית חדשה וגדולה שתביא תקווה, שינוי ואחדות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]