תראו איזה עם מדהים ומושלם יש לנו - 0404

תראו איזה עם מדהים ומושלם יש לנו

פוסט שעלה בקבוצת פייסבוק "האפליסטים – קהילת אייפון", מייד הציג, שוב, את הלב הענק של עם ישראל. פשוט תענוג לראות את זה.

גולש בשם מאיר אודסר כתב: "חברים יקרים שאלה, אני עובד במחלקה האונקולוגית של הילדים באיכילוב. יש לי נער שעבר היום השתלת מח עצם ואתמול כנראה שכח/נגנב לו האיירפוד ניסיתי לעשות לו פיינד מי אייר פוד ולא הצלחתי. למישהו יש רעיון או דרך למצוא אותם? הוא ממש מבואס".

בתוך שניות "התנפלו" גולשי הקבוצה בתגובות ובהודעה שירכשו/יתרמו ו/או יתנו לו את שלהם. מדובר במוצר שעלותו מאות שקלים.

גיא פור כתב: "רוצה לתת לבחור זוג חדש במתנה, איך מגיעים אליו?", כמו גם מזל בר אשר כתבה: "אני גם מוכנה לתרום, תפתחו קבוצה, נשמח אותו עם אוזניות חדשות". אליהם הצטרפו רבים, בהם סשה נזרוב ואנג'ל טקומי אשר ציינו: "אשמח לתרום בביט", ו"מצטרפת לתרום".

איציק ברקאי הבטיח פתרון עד מחר, כשרשם: "תפתח קבוצת פייבוקס או ביט, עד מחר יש לו איירפודס פרו חדשות", ואכן רבים תמכו ברעיון. יוני בוקסילה כתב: "אין לנו מה להתבאס, בוא נפתח קבוצה ונתרום ויקבל את הפרו במתנה!", ויהודה עזריאל ציין: "מעוניין לתרום במיידי! נא פנו אליי, הוא יחייך היום!".

ליאל אריאלי רשמה כי "יש לי איירפודס שאני לא משתמשת בהן, רק שלפעמים שומעים בהן יחסים חלש, אם זה רלוונטי אוכל להביא לו", רז חכמון הוסיף כי הוא "מוכן לתרום", ולוי אור דנינו כתב: "אולי על הדרך נקנה לו מגן לקייס שיש בו מחזיק, שהוא יחבר אותו למכנס או למפתח או משהו". יונתן כהן סיכם: "מעוניינים לתרום 200 ש"ח, פניתי לכותב הפוסט, מחכה שיענה ונפתח קבוצת ביט מהירה לשמח אותו". 

לבסוף כתבה דניאל פז: "התגובות שלכם לפוסט הזה צריכות לפתוח את מהדורות הבוקר או להיות הכותרות בכל אמצעי התקשורת בארץ! ריגשתם! #אהבת חינם", כמו גם נתנאל בן אברהם שרשם: "אנשים טובים באמצע הדרך… מדהים ומרגש לקרוא את התגובות האלה. שום פוליטיקאי לא יצליח להפריד בין אחד לשני!".

על כלל התגובות המדהימות הגיב כותב הפוסט בשמחה:

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]