גדעון סער: "זאב אלקין - איש של תרבות ושל ערכים, חבר ואדם שניתן לתת בו אמון" - 0404
גדעון סער: יונתן סינדל, פלאש 90

גדעון סער: "זאב אלקין – איש של תרבות ושל ערכים, חבר ואדם שניתן לתת בו אמון"

יו"ר מפלגת "התקווה החדשה", גדעון סער, אמר הערב (רביעי) על חברו החדש למפלגה, זאב אלקין: "אני שמח וגאה על החלטתו ובחירתו של חברי, השר זאב אלקין להצטרף ל״תקווה חדשה״ בראשותי. אני מכיר היטב את זאב שנים רבות כאחד מנבחרי הציבור האיכותיים ביותר, החכמים ביותר והערכיים ביותר בזירה הפוליטית שלנו.

השר אלקין עבר מסלול ציבורי מרשים ובצע תפקידים רבים ומגוונים בכנסת ובממשלה, ונסיונו עשיר במיוחד. הוא בקיא מאין כמותו בסוגיות הבטחון הלאומי של ישראל, בשדה המדיני, בנושאי הליבה של הציונות – עליה והתיישבות, בתחום החינוך, המדע וההשכלה הגבוהה. תמיד קראתי לו ״השחמטאי״. זאב מבריק, רואה קדימה מהלכים, מנתח בתבונה מערכות מורכבות של אינטרסים מגוונים.
הוא ״איש מדינה״ במלוא מובן המילה.

זאב חצב במו ידיו, בנחישות ובהתמדה, את דרכו – מעולה חדש מאוקראינה לצמרת הפוליטית והמדינית של ישראל. עושר ידיעותיו ונסיונו כחבר הקבינט המדיני-בטחוני ולפני כן כיו״ר ועדת החוץ והבטחון של הכנסת הם נכס. וכך גם היכרותו היסודית את מדינות בריה״מ לשעבר. הוא הנושא ונותן הפוליטי הטוב ביותר שיש היום בישראל. איש של תרבות ושל ערכים. חבר ואדם שניתן לתת בו אמון. נאמן לעמנו ולארצנו, לערכי המורשת היהודית והציונות.

החלטתו האחרונה מעידה על יושרו, יושרתו ואומץ ליבו. היום הזה, בו זאב מצטרף להנהגה המובילה של ״תקווה חדשה״ הוא יום משמעותי עבורי. זאב יכהן כסגני כיו״ר תקווה חדשה וכשותף בכיר בהובלת התנועה והמדינה. עזה אמונתי, כי ביחד נצליח!״

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]