מסדר כנפיים: טקס סיום קורס טיס ה-181 - 0404
מסדר כנפיים: טקס סיום קורס טיס ה-181 דובר צה"ל

מסדר כנפיים: טקס סיום קורס טיס ה-181

היום התקיים טקס חגיגי לסיום קורס טיס ה-181 של חיל האוויר הישראלי. בטקס השתתפו הרמטכ"ל, נשיא המדינה וטייסים הצעירים. ראש הממשלה נתניהו שלח ברכה מוקלטת למסיימי הקורס.

הרמטכ"ל אביב כוכבי נשא דברים בטקס התייחס לתקיפת האלוף סטרוק בהפגנת הפלג הירושלמי אתמול: "מקרה כפי שהתרחש אתמול, בו הותקף אלוף בצה״ל אשר כל חייו לוחם למען כל אזרחי מדינת ישראל הוא מעשה חמור ביותר, המהווה חציית קו אדום, וראוי לגינוי. אנשי הפלג הירושלמי אשר תקפו את האלוף, תקפו את מי שמגן עליהם, תקפו את מי שמאפשר להם חיים בביטחון ותקפו את צה״ל. הם הפגינו בחוצות אבל למעשה הפגינו אובדן ערכים וכפיות טובה, ורמסו מצווה חשובה ומרכזית. המקרה צריך להוביל אותם לחשבון נפש, שלהם ושל מנהיגיהם".

כוכבי פנה לטייסים הצעירים וקרא לאחדות בעם: "אתם הטייסים החדשים, אתם המשיכו להתרכז בהגנת העם, בהגנת כל חלקי העם. אנחנו זוכרים ומטפחים את היותנו עם אחד, ועושים כל שניתן שגם יהיה מאוחד. אתם הטובים ביותר, ומצטרפים לחיל האוויר הטוב ביותר".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]