בעלה של אסתר הורגן ספד לה: "30 שנה הלכנו יחד. שלשום הלכת ולא חזרת" - 0404
בעלה של אסתר הורגן ספד לה: באדיבות המשפחה

בעלה של אסתר הורגן ספד לה: "30 שנה הלכנו יחד. שלשום הלכת ולא חזרת"

אסתר הורגן הי"ד שנרצחה בפיגוע אכזרי בעת שיצאה לריצה סמוך ליישוב מגוריה, טל מנשה; הובאה למנוחות הבוקר (שלישי) בבית העלמין האזורי בצפון השומרון. מסע ההלוויה יצא מבית המשפחה, שם גם נשאו הספדים בני משפחה, חברים, רבנים וראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן.

לקראת ההלוויה, שר הבריאות יולי אדלשטיין אמר הבוקר: "מחבל נאלח ופחדן ארב בשנאה יוקדת לאשה מדהימה ותמימה, אסתר הורגן ז"ל. הוא רצח אותה באכזריות מפלצתית, לא כי עשתה לו משהו רע, אלא רק מפני שהיא יהודיה". השר הוסיף: "אני בטוח שכוחות הביטחון יניחו עליו את ידם הארוכה במהרה וימצו איתו את מלוא חומרת הדין. הלב שותת דם עם המשפחה המופלאה, יהי זכרה ברוך".

בנימין, בעלה של אסתר, ספד לה בהלוויתה ואמר: "30 שנים הלכנו יחד ושלשום הלכת ולא חזרת. איך מילים ספורות יצליחו להביע את עומק ורוחב הלב ושמחת החיים אהבנת האדם שלך. הכמיהה האמתית לכל מה שיפה בעולם. יופי ושמחה". הוא המשיך: "היו עוד כל כך הרבה תוכניות. אני זכיתי". במקביל להלוויה חקירת המקרה נמשכת, כאשר החשד העיקרי הוא שמדובר בפיגוע על רקע לאומני. אסתר, אמנית ומטפלת זוגית בת 52, הותירה אחריה בעל ושישה ילדים.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]