לקראת הדיון בחוק יסוד הלאום | שלטי ענק נתלו מחוץ לבג"ץ: "בג"ץ: הגנה על מחבלים - כן. מדינה יהודית - לא״ - 0404
לקראת הדיון בחוק יסוד הלאום | שלטי ענק נתלו מחוץ לבג אם תרצו

לקראת הדיון בחוק יסוד הלאום | שלטי ענק נתלו מחוץ לבג"ץ: "בג"ץ: הגנה על מחבלים – כן. מדינה יהודית – לא״

לקראת הדיון על חוק יסוד הלאום, פעילי תנועת "אם תרצו" תלו הבוקר (שלישי) שלטים מחוץ לבג"ץ, המבקשים לשפוך אור על מעורבותם חסרת הפרופורציות של שופטי העליון בכל רבדי החיים בישראל.

בשלטים שנתלו על הגשר המוביל לבית המשפט העליון נכתב: "בג"ץ: הגנה על מחבלים – כן, מדינה יהודית – לא!", וכן "אין לבג"ץ זכות לדון בחוק הלאום!"

השלטים מצטרפים לגל מחאה נרחב, אותו הובילו בימים האחרונים בתנועת "אם תרצו" בנוגע למעורבות בג"ץ בנושא חוק הלאום. בין השאר הושק אתר "הכר את השופט", החושף את פסיקותיהם השנויות במחלוקות של השופטים.

מתן פלג, יו"ר תנועת "אם תרצו": "שופטי בג"ץ הפכו להיות ממשלת על, בה הם קובעים את כלל המדיניות של מדינת ישראל. הגיע זמן שאותם פוליטיקאים בגלימות יפסיקו להתערב עד צוואר בכל הנעשה כאן ללא סמכות וללא חוק. פה זה לא איראן. הציבור בישראל לא מעוניין שקליקה משפטית תקבע במקום נבחריו את עתידה של המדינה ואת אופיה. זה אינו החזון הציוני״.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]