כ-10,000 אנשי צוות רפואי התחסנו | אדלשטיין: "בימים הקרובים נגביר את הקצב" - 0404
כ-10,000 אנשי צוות רפואי התחסנו | אדלשטיין: פלאש 90

כ-10,000 אנשי צוות רפואי התחסנו | אדלשטיין: "בימים הקרובים נגביר את הקצב"

כ-10,000 אנשי צוות רפואי קיבלו חיסון נגד נגיף הקורונה אתמול, ביום הראשון של מבצע החיסונים "לתת כתף". בימים הקרובים צפויה עלייה בקצב ההתחסנות, עם התחלת החיסונים בקופות החולים הבוקר (שני) עבור בני 60 ומעלה ואוכלוסיות בסיכון.

כמו כן, בימים הקרובים יתעדכן הנתון אודות מספר המתחסנים היומי באתר תמונת המצב הלאומית של משרד הבריאות.

שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין: "קופות החולים עומדות במשימה! ההיערכות של הקופות הביאה ל-10,000 מחוסנים מקרב הצוותים הרפואיים, רק ביום הראשון. בינתיים יש כ-200,000 זימוני תורים נוספים. בימים הקרובים נגביר את הקצב. אני קורא לכל מי שמעל גיל 60 – לכו להתחסן, זאת הדרך היחידה להילחם בקורונה".

מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי: "אני שמח לבשר שביום הראשון של מבצע ׳לתת כתף׳ ישנה היענות גדולה של הצוותים הרפואיים בכל הארץ והחל מאתמול בשעות הצהריים הורגש הלחץ ושל הציבור להגיע להתחסן. חשוב לי להדגיש – אנו נחסן את כולם ואין מה לדאוג המבצע מתקדם תוך כדי תנועה עם הגעת החיסון והתחלת המבצע יש אווירה שמתקרבים לסיום, אך אסור להיכנס לשאננות ולכן חשוב להמשיך ולהקפיד על ההנחיות".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]