קורע לב! חרדי מבוגר נעצר "בטעות", נגרר יחף, שוחרר, נעדר ואותר בביה"ח | צפו - 0404

קורע לב! חרדי מבוגר נעצר "בטעות", נגרר יחף, שוחרר, נעדר ואותר בביה"ח | צפו

ביום חמישי האחרון פשטו שוטרים על ביתו של יוסף פליישמן החרדי בן ה-66 בירושלים, גררו אותו בעודו יחף ועצרו אותו, עד שלבסוף שחררו אותו בטענה שמדובר בטעות. לאחר ששוחרר, הוא הוכרז כנעדר ורק לאחר שעות הוא אותר כשהוא שרוע ביער. פליישמן הובהל לבית החולים, עם פצעי קור.

חברי הכנסת משה ארבל, אוריאל בוסו ובצלאל סמוטריץ', דרשו תשובות מהמשטרה על התנהלותה. ח"כ ישראל אייכלר אף קרא להשעות את השוטרים המעורבים במקרה: "אחרי שהתברר מעל כל ספק שהשוטרים נהגו ברשעות ואכזריות במעצרו ושחרורו של יוסף פליישמן, הדבר הראשון שמצופה מראש הממשלה ושר הבט"פ להורות למשטרה – להשעות מיד את השוטרים המעורבים במעשה הנפשע ולפתוח בחקירה" .

ממשטרת ישראל נמסר: "בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרה על איומים, השוטרים הגיעו לכתובת שמסר להם המתלונן. שם הם פגשו באדם שסירב להזדהות כנדרש, ולכן נאלצו לעכבו ומשסירב לשתף פעולה הובא לתחנת המשטרה.

לאחר פעולות זיהוי שבוצעו בתחנת המשטרה, התברר כי לא מדובר בחשוד הדרוש לחקירה בגין האיומים, לכן האיש שוחרר לדרכו מיד. בהמשך היום התקבל דיווח כי האיש נעדר והמשטרה החלה בביצוע מגוון פעולות עד שאותר. לצד האמור, בכוונתנו לבדוק את המקרה ובמידת הצורך יופקו הלקחים הנדרשים בהתאם".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]