שר הביטחון גנץ קיים פגישה עם הרמטכ"ל האמריקאי והרמטכ"ל כוכבי - 0404
שר הביטחון גנץ קיים פגישה עם הרמטכ אריאל חרמוני, משרד הביטחון

שר הביטחון גנץ קיים פגישה עם הרמטכ"ל האמריקאי והרמטכ"ל כוכבי

שר הביטחון בני גנץ, סיים לפני זמן קצר (שישי) את פגישתו עם ראש המטות המשולבים של צבא ארה"ב, הגנרל מארק א. מילי, יחד עם הרמטכ"ל, רא"ל אביב כוכבי.

לאחר הפגישה, אמר גנץ: "נפעל בשותפות למול כל תרחיש בחזית האיראנית. נעבוד יחד כדי להתמודד עם האיומים המשותפים שלנו בכדי לשמור על היציבות במזרח התיכון ביחד עם בעלות בריתנו".

מלשכת שר הביטחון נמסר כי, השלושה דנו בפגישה באתגרים ובשינויים האחרונים בתמונת המצב המבצעית במזרח התיכון. גנץ הדגיש בפני מילי את חשיבות המשך הלחץ על המשטר באיראן, ואת המוכנות הצה"לית לכל תרחיש מול התוקפנות האזורית וההתחמשות הגרעינית של איראן.

גנץ הודה לראש המטות המשולבים על המחויבות האמריקאית לביטחון ישראל, ובירך על שיתוף הפעולה ההדוק בין צה"ל לצבא ארה"ב אשר שומר על האינטרסים המשותפים של שתי המדינות ובעלות בריתן באזור, ועל היתרון האיכותי, הכמותי והטכנולוגי של ישראל. בסיום ציין השר בפני מילי כי נוכחות כוחות צבא ארה"ב במזרח התיכון היא נדבך חשוב ליציבות אזורית שיש לשמרו.

אריאל חרמוני, משרד הביטחון

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]