השר אמסלם זועם: "היהירות והחוצפה של גב' זילבר, חוצה את כל הגבולות וכל קו אדום אפשרי" - 0404
השר אמסלם זועם: עדינה ולמן, דוברות הכנסת

השר אמסלם זועם: "היהירות והחוצפה של גב' זילבר, חוצה את כל הגבולות וכל קו אדום אפשרי"

במכתב ששלח הערב (חמישי) למנהל רשות החברות הממשלתיות, יעקב קוינט, ענה שר הדיגיטל הלאומי, ח"כ דודי אמסלם למכתבה של המשנה ליועמ"ש, דינה זילבר: "אני רואה בחומרה רבה את העובדה שפקיד במשרד המשפטים, כל פקיד ולא משנה דרגתו ותפקידו, מוצא לנכון להורות לך כיצד לפעול, וכל זה בניגוד לחוק ובביריונות מכוערת".

אמסלם הוסיף: "על כן אחזור ואבקש אותך לפעול אך ורק על פי הנחייתי, כפי שבאה לידי ביטוי במכתבי הקודם, עליו הגיבה הגב' זילבר. היהירות והחוצפה של גב' זילבר, חוצה את כל הגבולות וכל קו אדום אפשרי, מה שבא לידי ביטוי בכך שהיא פונה ישירות לדרגי הביצוע ומנחה אותם לא להקשיב להנחיות השר המופקד עליהם על-פי חוק. בשפת העם זה נקרא פוטש.

על פי חוות דעתה של הגב' זילבר מסתבר שהיא ומר מנדלבליט, הם המנהלים שלך באופן מעשי, לא יועצים, אלא המחליטים הבלעדיים. לכן, במידה ותחליט שלא לפעול ע"פ הנחיותיי, אני מציע שמעתה ואילך תפנה למנהליך בפועל, הגב' זילבר ומר מנדלבליט, בכל דבר ועניין – בנושא הדירקטורים, לרבות חתימות בשם השר וכל ענייני המנהלות, ההפרטות, תקציב וכיוצ"ב".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]