חוסר אחריות: חברת כנסת נוספת הודיעה שלא תתחסן נגד קורונה - 0404
חוסר אחריות: חברת כנסת נוספת הודיעה שלא תתחסן נגד קורונה שמוליק גרוסמן, דוברות הכנסת

חוסר אחריות: חברת כנסת נוספת הודיעה שלא תתחסן נגד קורונה

חברת הכנסת יוליה מלינובסקי מישראל ביתנו הודיעה היום (חמישי) במהלך ריאיון לרדיו 103 כי היא אינה מתכוונת להתחסן נגד קורונה בשלב זה ותקפה: "נעשה בחיסון שימוש פוליטי".

ח"כ מילינובסקי: "אני מרגישה שמשתמשים בחיסונים לצרכים פוליטיים. הנושא הזה חשוב מדי בשביל שיעשו בו שימוש פוליטי. אני בעד חיסונים, אבל לא מתכוונת להתחסן כרגע נגד הקורונה. אני רוצה שנערוך דיון בנושא בוועדת קורונה".

מילינובסקי מצטרפת לח"כ שאשא ביטון, ממפלגתו של גדעון סער, שאמרה דברים ברוח דומה (והספיקה לחזור בה). גם בן מפלגתה של מלינובסקי, ח"כ אלי אבידר הודיע כי לא יתחסן. 

סירובם של הח"כים להתחסן והביקורת שהעבירו על החיסון צפויים לתת רוח גבית למאבקם של מכחישי הקורונה, שרק לאחרונה הפיצו ברשת הודעות כוזבות שגרמו לבהלה בנוגע לתופעות לוואי מסוכנות של החיסון. תופעות שכמובן לא מופיעות בשום מחקר רשמי, אלא נובע מפרי דמיונם של אותם מכחישי קורונה ובעלי אינטרס פוליטי להציג את החיסון כמסוכן.

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]