סיעת ש''ס תתמוך מחר בהצעה להסדרת ההתיישבות הצעירה - 0404
סיעת ש אוליבייה פיטוסי, פלאש 90

סיעת ש"ס תתמוך מחר בהצעה להסדרת ההתיישבות הצעירה

יו"ר תנועת ש"ס, אריה דרעי, הנחה את יו"ר הסיעה בכנסת, מיכאל מלכיאלי, לתמוך בהצעת החוק של בצלאל סמוטריץ' המסדירה את ההתיישבות הצעירה.
הצעת החוק מבקשת לתמוך בהסדרתם של עשרות ישובים צעירים ברחבי יהודה ושומרון וכוללת בין השאר טיפול בנושאים הומניטרים כמו חשמל ומים.

השר דרעי: "חובתנו המוסרית לתמוך בהסדרתם של הישובים הצעירים ביהודה ושומרון. התושבים שגרים שם הם חלוצים ואידואולוגים המיישבים את הארץ בתנאים לא תנאים. אמרתי זאת בעבר ואחזור על זה, בחלון ההזדמנויות שנוצר צריך לעשות הכל כדי לקדם את הסדרת המים והחשמל ליישובים אלה.
חובתנו המוסרית היא לדאוג לדברים הומניטריים בסיסים ולחיזוק האחיזה וההתיישבות בארץ".

ח"כ מלכיאלי: "בהנחיית יו"ר תנועת ש"ס, שר הפנים הרב אריה דרעי, סיעת ש"ס תתמוך בהצעת החוק להסדרת ההתיישבות הצעירה. אין ספק שזוהי חובתינו לדאוג לאותן אלפי משפחות ולפעול כדי שיזכו לקבל מה שכל אזרח ישראלי זכאי לו כמו חשמל, מים ומוסדות.
יש לנו מחויבות לדאוג למתיישבים שנמצאים שם בשליחות של כולנו. אנו רוצים שהיישובים יוסדרו במהירות האפשרית על מנת להביא לרווחתם של המתיישבים".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]