"אם תרצו" ממשיכים לחבק את חיילי צה"ל בצפון: "עמוד האש לפני המחנה" - 0404
תנועת "אם תרצו"

"אם תרצו" ממשיכים לחבק את חיילי צה"ל בצפון: "עמוד האש לפני המחנה"

חברי "אם תרצו" יצאו הערב (שני) לחבק את חיילי צה"ל אשר משרתים בצפון הארץ כחלק מתכנית ההתנדבות של "אם תרצו" הפועלת בקמפוסים ברחבי הארץ.

חברי סניפי הצפון של "אם תרצו" במכללת תל חי בקריית שמונה ומכללת צפת נסעו למרות הגשם והקור העז לחבק את חיילי צה"ל אשר משרתים בצפון הארץ, הדליקו עימם נר חמישי של חנוכה וכמובן לא ויתרו על חלוקת מאות סופגניות לכלל חיילי צה"ל במוצבים. עוד קודם יותר היום פעילי "אם תרצו" מהאוניברסיטה העברית דאגו גם הם לחלק סופגניות ודברי מתיקה לחיילי צה"ל המשרתים בעוטף ירושלים.

פעילות זו מתקיימת לאחר שאמש סניפי הדרום של "אם תרצו" מאוניברסיטת בן גוריון, מכללת ספיר, מכללת אשקלון והמכללה למנהל בראשון לציון חילקו לחיילי צה"ל אשר משרתים בדרום סופגניות ודברי מתיקה. בכך, הצליחו פעילי "אם תרצו" לדאוג לחיילי צה"ל מצפון הארץ ועד דרומה.

תנועת "אם תרצו"

אופיר בצול, רכזת תא "אם תרצו" במכללת תל חי אמרה: "למרות הקור והגשם יצאנו לחבק את לוחמי צה"ל בצפון הארץ אשר שומרים עלינו לילות כימים. כמו בימי המכבים, חיילי צה"ל הם עמוד האש לפני המחנה וזה המעט שאנחנו יכולים לעשות עבורם".

נתי וקנין רכז תא "אם תרצו" במכללת צפת הוסיף כי "כיף לראות את ההיענות של עשרות פעילי "אם תרצו" אשר באו לחבק את החיילים שלנו. לוחמי צה"ל מגינים עלינו בקור, בחום ובכל מזג אוויר והם מלמדים אותנו מהי מסירות נפש יום יום ושעה שעה".

תנועת "אם תרצו"

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]