לא נתפס! קצין סופג עשרות אבנים ממרחק מטר וחושש להגיב | צפו בביזיון - 0404
צילום: ערבים

לא נתפס! קצין סופג עשרות אבנים ממרחק מטר וחושש להגיב | צפו בביזיון

זה נמשך ונמשך מסביב לשעון בגלל מדיניות הבלגה הזויה שמסכנת את חיי כוחותינו. מי שמתפלא על עשרות פיגועי האבנים בכבישי ארצנו מידי יום ובמשך שנים רבות מאוד, כדאי שיביט בסרטונים המצורפים ויבין מהיכן מתחילה הבעיה.

כוחותינו, חוששים להגן על חיי עצמם. איך יגנו על אזרחים? כך זה נראה באזור הכפר אל מועייר הסמוך ליישוב עדי-עד בגוש שילה בבנימין. עשרות אבנים ממרחק של מטר מושלכים לעברו והוא בתגובה… כלום. לא עושה דבר, רק מגן על גופו שלו באמצעות ידיו.

זמן קצר לאחר מכן עזב הקצין את המקום בעת שהמחבלים מסמנים עוד וי. עוד הברחה של חייל בצבא ההגנה לישראל.

בושה לממשלת ישראל, בושה למשרד הביטחון, בושה לצה״ל!

מדובר צה"ל נמסר: "הפרות סדר אלימות בהשתתפות עשרות ערבים, התקיימו אתמול במספר מוקדים סמוך לכפרים אל-מועייר ומעלכ במרחב החטיבה המרחבית "בנימין". לוחמי צה"ל שפעלו במרחב ביצעו מארב יזום נגד מפרי הסדר ומנעו את הגעתם לציר אלון הסמוך. הסרטון שהופץ ברשתות החברתיות ביממה האחרונה ערוך, מגמתי, ומציג תמונה חלקית בלבד של האירוע בנסיון להביך את לוחמי צה״ל.

הקצין הנראה בסרטון, פעל לפיזור הפרת הסדר ובסמוך אליו היו לוחמים נוספים אשר ביצעו מרדף אחר מפרי הסדר, תוך שימוש באמצעים לפיזור הפגנות. במהלך הפרות הסדר עצרו הכוחות את אחד ממפרי הסדר והעבירו אותו לחקירת כוחות הביטחון. לוחמי צה״ל וכוחות הביטחון ימשיכו לפעול להגנת תושבי האזור והנעים בציר".

 

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]