משה חוגג באימון בית"ר י-ם: "ישנו מיעוט גזעני בקהל של הקבוצה - אנחנו לא מפחדים ממנו" - 0404
משה חוגג באימון בית יונתן סינדל, פלאש 90

משה חוגג באימון בית"ר י-ם: "ישנו מיעוט גזעני בקהל של הקבוצה – אנחנו לא מפחדים ממנו"

מאות מאוהדי בית"ר ירושלים הגיעו הבוקר (שישי) למתחם האימונים של הקבוצה בבית וגן. האוהדים התחלקו לשני מחנות, האחד תמך בעסקת השותפות שחתם משה חוגג בדובאי עם חאמד בן ח'ליפה מאיחוד האמירויות, והשני התנגד נחרצות לעסקה ואף קרא קריאות גזעניות לעברו של חוגג ושותפו החדש.

חוגג אמר לאחר האימון לכלי התקשורת: "אנחנו לא עוצמים עיניים שישנו מיעוט גזעני בקרב הקהל של הקבוצה, אבל אנחנו לא מפחדים ממנו. זו היתה תצוגת תכלית מהצד האוהב של האוהדים. נבנה פה מזרח תיכון חדש". הבעלים אף הונף על הכתפיים ואמר: "אנחנו לא מפחדים. רק אהבה תנצח. יאללה בית"ר. מרגש לראות את התמיכה שאנחנו מקבלים מהקהל שלנו". האוהדים החזירו בשירה אדירה: "לא רוצים גזענים בטדי".

מקבוצת האוהדים "הרוב כבר לא דומם" נמסר בתגובה להתפרעויות של חלק מהאוהדים: "אנו מפנים אצבע מאשימה למשטרה, אשר ידעה על המפגן ולא נערכה אליו כראוי. לא יכול להיות שהשוטרים מלווים כמו שושבינים את התוקפים, מאפשרים להם לשדוד את התוף, להכות אוהדים ולאיים על אחרים מבלי שננקטה כלפיהם יד קשה".

מהמשטרה נמסר כי, 4 אוהדים ממרכז הארץ נעצרו, בחשד שהפרו סדר בבית וגן. העצורים הועברו לחקירה.

יונתן סינדל, פלאש 90

יונתן סינדל, פלאש 90

יונתן סינדל, פלאש 90

יונתן סינדל, פלאש 90

יונתן סינדל, פלאש 90

יונתן סינדל, פלאש 90

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]