יו"ר 'למענכם' בפנייה לשר הבריאות אדלשטיין: "מבקשים להתחסן ראשונים" - 0404
יו שלמה מור, 0404

יו"ר 'למענכם' בפנייה לשר הבריאות אדלשטיין: "מבקשים להתחסן ראשונים"

מאז פרצה מגפת הקורונה בישראל ארגון 'למענכם' המעניק בימי שגרה, יעוץ והכוונה רפואית וולונטרית, נרתם לטובת אזרחי ישראל, סייע בהפחתת הלחץ על המערכת הרפואית בשלל אופנים ובשיתוף פעולה מלא עם 'מגן ישראל' ומנהלי מחלקות קורונה בבתי החולים. המוקדים הטלפוניים של הארגון סייעו מדי יום למאות פונים, ויחד עם הדסק החרדי במשרד הבריאות קידם הארגון מגוון יזמות.

עם הגעת החיסונים לישראל, פנה יושב ראש ארגון 'למענכם' הרב יוסי ערבליך, במכתב מיוחד לשר הבריאות יולי אדלשטיין, ולראשי משרדו – מנכ"ל המשרד פרופסור חזי לוי והמשנה למנכ"ל פרופסור איתמר גרוטו – בבקשה לחסן את חברי הארגון, הראשונים מבין ארגוני הרפואה והסיוע בישראל.

יו"ר 'למענכם', הרב ערבליך: "התרגשנו מאוד, יחד עם רבים מאזרחי ישראל לראות את האור בקצה המנהרה עם נחיתתם של החיסונים בישראל. רב הארגון הרב צבי לאו, פרופ' יוסף פרס נשיא הארגון וד"ר בני דוידזון ראש המערך המקצועי ב'למענכם' יחד עם עובדי ומתנדבי הארגון כולם, מבקשים להתחסן ראשונים מבין הארגונים בישראל, מתוך רצון ושאיפה לשמש דוגמה.

אנחנו בטוחים כי בכך נשמש כדוגמא לרבים שמהססים ומתלבטים בנוגע לחיסונים. בנוסף לכך, ההיענות לבקשתנו תאפשר את המשך פעילות הארגון ללא כל חשש, פעולה קריטית בימים שכאלו. אני מאוד מקווה ששר הבריאות אדלשטיין אכן ייענה לבקשתנו".

אתר 0404 מכבד את זכויות היוצרים ועושה מאמצים לאיתור בעלי הזכויות ביצירות הכלולות בכתבות. אם זיהית יצירה שאתה בעל הזכויות בה ואתה מעוניין להסירה מהכתבה, אנא פנה אלינו למייל: [email protected]